مرگ زن جوان براثر تزریق مواد مخدر
یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
476 بازدید

پرونده مرگ مشکوک زن جوان بر اثر تزریق مواد مخدر برای تایید علت نهایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ ساعت 13:37 روز گذشته تلفن بازپرس كشيك به صدا در آمد و ماموران كلانتري ۱۱۴ غياثي، خبر از مرگ مشكوك دختر جواني دادند كه توسط ماموران اورژانس ۱۱۵ به آنها اطلاع داده شد.

پسری كه خود را همسر زن جوانی معرفي كرده بود، در اظهاراتش به بازپرس كشيك صحنه قتل گفت: من و همسرم چند وقت است كه به مواد مخدر معتاد هستيم و گاهی مي شود كه مشروبات الكلي نيز مصرف مي كنيم. در روز مذكور همسرم مي خواست مشروب مصرف كند اما نتوانستم پيدا كنم و به همين دليل از يكي از داروخانه ها يك الكل طبي-آرايشي خريدم که از همان مصرف كرديم اما او قانع نشد و صبح زود كه از خواب بيدار شد تصميم گرفت با هم مواد تزريق كنيم.

  خيلي وقت بود كه به فكر تزريق مواد افتاده بود اما من او را منصرف مي كردم و مي گفتم همين مواد لعنتي كه مصرف مي كنيم هم مضر است، اما او به حرف من گوش نكرد و با كمك سرنگي كه از داروخانه خريده بود مقداري به خود تزريق كرد و خوابيديم اما ظهر كه بيدار شدم متوجه گشتم از دهانش كف بيرون آمده و در حال تشنج است.

سريعا با اورژانس تماس گرفتم اما مشخص شد همسرم فوت كرده است.

من خيلي متاثر شدم كه همسرم را با دستان خودم كشتم و كار تزريق را همان روز خودم انجام دادم.

با تكميل اظهارات مرد جوان در مورد مرگ همسرش، به دستور بازپرس كشيك به پزشكي قانوني منتقل شد تا در صورت تاييد حرف هاي مرد جوان، پرونده مرگ همسر او مختومه اعلام شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر