مسئولان شهری کرج با معتمدین این شهر دیدار کردند
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
619 بازدید


در نشستی مسئولان شهری و معتمدین مناطق 12 گانه شهر کرج به بررسی مسائل مختلف این کلان شهر پرداختند.
   به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛علی ترکاشوند، شهردار کرج، محمدرضا رضاپور، قائم مقام شهردار و دیگر معاونان شهرداری با معتمدین مناطق 12 گانه و خانواده شهدا در نشستی صمیمی به گفتگو در خصوص مسائل مختلف شهری نشستند.
در این نشست خانواده معظم شهدا، شهردار کرج، قائم مقام شهردار، معاون حمل و نقل و ترافیک، معاون برنامه ریزی و بودجه، معاون مالی اقتصادی، معاون شهرسازی، معاون عمرانی، جانشین معاون خدمات شهری شهرداری کرج، مدیر کل حوزه دفتر شهردار و معتمدین مناطق مختلف این کلانشهر حضور داشتند.
در آغاز این نشست توضیحاتی از سوی محمد محسنی مشاور شهردار کرج در امور معتمدین در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط معتمدین طی ماه گذشته ارائه شد که تشکیل 186 جلسه با مسئولان مختلف شهری و استانی از جمله این اقدامات بود.
عباسعلی زالی در ادامه این نشست وضعیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور را یادآورد شد و افزود: برای عبور از بحران های فعلی نیازمند هوشیاری، بصیرت، پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، تعهد در انجام کارها و وحدت بین مسئولان و مردم هستیم.
در بخش دیگری از این نشست، عسگریان به نمایندگی از شورای برنامه ریزی معتمدین با اشاره به خدمات مطلوب شهرداری کرج از خدمتگذاران مردمی در مجامع و عرصه های مختلف شهری تقدیر کرد و گفت: ادای احترام به تلاش ها، کوشش های مدیران و فعالان اجتماعی در هر شرایطی در زمره موارد حسنه ای است که اسلام بر آن پایبند است.
وی اجرای پروژه های مختلف و کلان شهری را نشان از زحمت و تلاش مدیران مجموعه مدیریت شهری دانست و با اشاره به اینکه ایجاد روند رو به رشد وضعیت فعلی شهروندان از اقدامات مهم شهرداری است و این امر به وضوح مشهود است، افزود: قدردانی از خدمت گذاران و مسئولان شهری و همکاری با آنان از وظایف شهروندان است که باید به آن عمل کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر