مسدود شدن جاده کرج -چالوس
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
575 بازدید

 بارش سنگین برف در جاده چالوس منجر به مسدود شدن و تردد سخت آن شده و خودروهای فاقد زنجیرچرخ اجازه عبور در این محور را ندارند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ رضا اکبری رئیس پلیس راه  استان البرز با اشاره به بارش شدید برف در این استان از بسته شدن جاده کرج ـ چالوس خبر داد  و در باب  مسدود بودن جاده چالوس اظهار داشت: هم اکنون نیروهای راهداری مستقر در جاده چالوس مشغول پاکسازی هستند.

رئیس پلیس راه استان البرز در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه پس از پاکسازی محور کرج جالوس با توجه به ادامه بار‌ش‌ها رانندگان برای ورود به این محور حتما باید خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند افزود: خودروهای فاقد زنجیر چرخ اجازه تردد در این محور را ندارند.

وی با بیان اینکه هم اکنون نیز بارش برف در جاده چالوس ادامه دارد افزود:‌ رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه از مهمترین مواردی است که رانندگان باید در آن دقت کافی داشته باشند.

وی افزود: رانندگان مکان‌هایی امن را برای بستن زنجیر چرخ انتخاب کنند و از توقف در تونل‌ها به شدت بپرهیزند.

اکبری با اشاره به اینکه مأموران راهداری از شب گذشته در حال پاکسازی محورهای ارتباطی استان البرز هستند، گفت: با توجه به بارش سنگین و ادامه دار بودن آن همچنان راهداران مشغول پاکسازی این محورها هستند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر