مسکن های طبیعی برای رفع سردرد
سه شنبه ۱۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
536 بازدید

زندگی ماشینی امروزی،آلودگی هوا و دغدغه های شغلی دلایل گوناگونی هستند که موجب ایجاد و تشدید سردرد می شوند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛با راه حال های ساده ی خانگی میتوان این سردردها را درمان نمود:
** زنجبیل 
اولین گزینه برای از بین بردن میگرن و دردهای شدیدی سر باید استفاده شود زنجبیل است.  دانشمندان طی سال ها بررسی که داشته اند متوجه شدند که زنجبیل درمانی بسیار عالی برای اینگونه بیماری هاست و میتواند تا 63 درصد از  بیماری های میگرنی پیشگیری نماید. استفاده از زنجبیل در غذاهای روزانه و یا چای از جمله راه های مصرف این ماده خوراکی است. 

** منیزیم
عناصر مفید برای بدن همیشه در میان بهترین رفع کننده های دردها بوده اند و منیزیم پیشرو در این راه است. روزانه مصرف 400 تا 600 میلی گرم منیزیم می تواند از به وجود آمدن سردرد و یا بیماری های میگرنی کاملا جلوگیری نماید.  استفاده از آجیل، دانه های چرب و سبزی های تاریک مانند اسفناج از جمله راه های خوب برای کسب منیزیم روزانه  است.

** ویتامین B2
به تمامی بیمارانی که مشکلات میگرنی و سردرد دارند پیشنهاد می شود تا از ویتامین B2 بیش از دیگر ویتامین ها استفاده کنند. کمبود این ماده مغذی در بدن عامل به وجود آمدن سردرد است و در صورتی که نبود آن تکمیل شود تمام علائم بیماری نیز از بین خواهند رفت. 400 میلی گرم از این ویتامین به صورت روزانه توصیه شده است. 

** ویتامین D
یکی از ویتامین هایی که باید مصرف آن ها به صورت روزانه باشد وتامین D است که می توانید از طریق نور خورشید نیز آن را جذب کنید. اگر به میزان لازم نور خورشید در طول روز به پوست شما برسد متوجه می شوید که سردرد شما به راحتی از بین رفته است. جذب روزانه 400 میلی گرم ویتامین D برای هر فردی لازم است تا اعضای بدن او به درستی کار کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر