معاونت جوانان البرز در جایگاه نخست کشور
شنبه ۰۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
620 بازدید

معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به عنوان معاونت برتر وزارت ورزش و جوانان انتخاب و تجلیل شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ در دومین گردهمایی معاونان جوانان ادارات کل ورزش و جوانان استان های سراسر کشور که به میزبانی قشم برگزار شد، معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با کسب 8/78 امتیاز در زمینه شاخص های مختلف وزارت ورزش و جوانان به عنوان برتر کشور برگزیده و رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و قدرت ا... شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان این اداره کل با دریافت لوح تقدیر تجلیل شدند.

دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، مهندس کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، مهندس رستمی معاون ساماندهی امور جوانان، دکتر شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی، مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، 90 نفر از معاونان ستادی وزارت ورزش و جوانان، مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور و معاونین فرهنگی و امور جوانان استان ها از جمله حاضرین در این گردهمایی بودند.

معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز طی سالیان اخیر همواره در شاخص های مختلف وزارت ورزش و جوانان جزو برترین ها بوده و این برای سومین سال پیاپی است که رتبه ی نخست کشور را از آن خود می کند.

پس از استان البرز، فارس با 9/63 و زنجان با 6/61 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است در این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای قدرت ا... شمیرانی

معاون محترم جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

رشد و توسعه روز افزون جوانان و ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش ها و زحمات افرادی است که علم، دانش و تخصص خود را صمیمانه و بی دریغ به دیگران تقدیم می کنند.

از این که در کنف الطاف خاصه ی الهی به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر در حوزه امور جوانان می پردازید، بدینوسیله به پاس تلاش و زحمات مستمر شمات و کسب رتبه اول در راستای انجام ماموریت های حوزه جوانان، نهایت سپاس و قدردانی خود را از اهتمام ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان که با سخت کوشی و تلاش خالصانه همراه بوده است ابراز می دارم.

بی شک این باقیات و صالحات همچون چراغی فرا روی زندگی و آینده شما خواهد بود.

محمدرضا رستمی

معاون ساماندهی امور جوانان

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر