معاون استاندار البرز: رسانه ها پل مستحکمی هستند
سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
0 نظر
273 بازدید

این باور وجود دارد که اگر مدیران و مسئولان منصفانه و شفاف با رسانه ها در ارتباط باشند، بهره مندی از همراهی و تعامل سازنده آنها به خودی خود امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، فتح الله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با حضور درمجموعه رسانه ای شبکه خبری صدای رسانه، نشریه آفتاب البرز و مجله روزهای شیرین ودیدار با حمیدرضا رضایی مدیرمسوول واعضای تحریریه این رسانه ها ضمن تقدیر از عملکرد این مراکز رسانه ای، در خصوص اطلاع رسانی شفاف از عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران به خصوص در استان البرز گفت: امید است تمامی رسانه ها نیز به رسالت و مسئولیت واقعی خود عنایت ویژه ای داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه رسانه ها پل ارتباطی مستحکمی بین مردم و مسئولان محسوب می شوند ادامه داد: همواره ارتباط موثر با اصحاب رسانه و خبرنگاران را در دستور کار داشته و پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده آنها هستیم.

حقیقی گفت: این باور وجود دارد که اگر مدیران و مسئولان منصفانه و شفاف با رسانه ها در ارتباط باشند، بهره مندی از همراهی و تعامل سازنده آنها به خودی خود امکان پذیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه ارائه گزارش عملکرد و پاسخگویی به مردم به عنوان یک اصل مهم مورد توجه است افزود: مدیرانی که به هر نحوی از رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی، گریزان هستند جوهره مدیریت ندارند.

معاون استاندار البرز اضافه کرد: بهترین گزینه برای ارتباط با مردم، رسانه ها هستند و باید شاکله این ارتباط به درستی تعریف و تشکیل شود. وی با اشاره به بیانات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص لزوم اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته گفت: مردم با اطلاع از اقدامات انجام شده امیدوار و خرسند شده و راه توطئه و دسیسه دشمنان نیز مسدود می شود.

حقیقی با بیان اینکه عملکرد دولت، عملکرد نظام است افزود: بهترین راه تکریم به مردم ارائه گزارش صحیح از روند خدمت رسانی مدیران در سطوح مختلف است.

فتح الله حقیقی درادامه با اشاره به انتخابات پیش رو و لزوم بستر سازی برای مشارکت هرچه با شکوه تر مردم افزود: هر رای تضمینی برای دوام و بقای آرمان های انقلاب اسلامی است و با حضور گسترده مردم پای صندوق های رای قدرت نظام اسلامی افزایش می یابد.
وی ادامه داد: اکنون دشمنان چشم به حساس ترین انتخابات جمهوری اسلامی ایران دوخته اند تا حمایت مردم از نظام اسلامی را نظاره گر باشند چراکه تحقق نقشه های شوم دشمنان منوط به تضعیف این پشتیبانی خواهد بود.   
حقیقی با اشاره به اینکه برای برگزاری یک انتخابات باشکوه باید چهار چوب قوانین رعایت شده و در تمامی مراحل انتخابات جریان داشته باشد، ادامه داد: ضرورت دارد بسترهای ناامیدی، پژمردگی، التهاب و تنش در جامعه شناسایی و رفع شده تا فضایی امن و عاری از تنش برای برگزاری این رویداد مهم، مهیا شود.
وی در رابطه با نقش احزاب و تشکل ها در جامعه و به خصوص انتخابات گفت: تشکل ها و احزاب در حقیقت به عنوان یاری دهنده و رابط بین مدیریت و جامعه هستند و تقویت آنها منجر به جلب حداکثری مشارکت مردم در عرصه های مختلف خواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر