معاینات درمانی آسیب دیدگان اجتماعی در البرز
پنجشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
724 بازدید

طرح معاینات پزشکی آسیب دیدگان اجتماعی توسط شهرداری کرج به صورت رایگان در گرمخانه این کلان شهر، برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛  حسن مدیرروستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: سلامت شهروندان یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری است که به خصوص برای آسیب دیدگان اجتماعی که در معرض انواع بیماری‌ها و آسیب‌ها قرار دارند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.

وی ابراز داشت که  تعدادی از پزشکان با امکانات و تجهیزات لازم در محل گرمخانه حضور یافته و نسبت به انجام معاینات پزشکی برای مراجعه کنندگان اقدام کردند، این طرح با همکاری انجمن صنفی مراکز درمان سوء مصرف مواد استان البرز و با همکاریمعاونت خدمات شهری شهرداری کرج انجام گرفت.
مدیرروستا بیان داشت: از سال گذشته با راه‌اندازی گرمخانه شهرداری کرج، شاهد ورود تعداد زیادی از آسیب دیدگان اجتماعی و افراد بی‌خانمان و کارتن خواب به این محل برای گذران شب‌های سرد پاییز و زمستان بودیم اما متاسفانه تعدادی از آنها به برخی بیماری‌های واگیردار و غیرواگیر مبتلا هستند که این امر ضرورت اجرای طرح‌های درمانی را برای آنها پررنگ می‌کند.
وی گفت: پزشکان داوطلب در اجرای این طرح با کلیه تجهیزات و امکانات دارویی لازم به محل مراجعه کرده و مراجعه کنندگان را تحت معاینات درمانی قرار دادند تا از این طریق از انتشار آلودگی و بیماری در محیط گرمخانه  و اجتماع جلوگیری شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر