معرفی برندگان چهاردهمین آزمون سراسری قرآن
یکشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
557 بازدید


به قید قرعه به 430 نفر از برگزیدگان چهاردهمین آزمون سراسری قرآن و عترت جوایز نفیسی اهدا شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مراسم قرعه‌کشی چهاردهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در حالی برگزار شد که از میان 31 هزار و 395 برگزیده، به ٤٣٠ نفر جوایز نفیسی تعلق گرفت.
گفتنی است به منظور رعایت عدالت در این قرعه‌کشی، ضریبی برای هر فرد در نظر گرفته شد که متناسب با امتیاز کسب شده توسط آن فرد بود تا شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب امتیاز بالاتری شده‌اند از شانس بیشتری برای انتخاب برخوردار باشند.
همچنین طبق دستورالعمل این دوره آزمون، به ٤٣٠ نفر از قبول‌شدگان، جوایزی تعلق گرفت به طوری که به ٢٠ نفر؛ کمک هزینه ١٠ میلیون ریالی سفر عمره مفرده، به ٤٨ نفر؛ کمک هزینه پنج میلیون ریالی سفر عتبات عالیات، به ١٠٩ نفر؛ کمک هزینه مشهد مقدس دو میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس و به ٢٥٣ نفر؛ هدیه نقدی به مبلغ یک میلیون ریال تعلق گرفت.
لازم به ذکر است، که به ترتیب استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، یزد و البرز بیشترین جوایز را به خود اختصاص داده‌اند که جوایز نفرات برگزیده بهمن‌ماه به حساب افراد واریز می‌شود. 
چهاردهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در ٢٢ آبان‌ماه سال جاری و در ٣٠٠ شهر از کشورمان برگزار شد و از میان 62 هزار و 340 نفری که در این آزمون شرکت کردند 31 هزار و 395 نفر قبول شده و مشمول شرکت در قرعه‌کشی شدند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر