معرفی داوران بخش تبلیغات جشنواره فیلم فجر
پنجشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
562 بازدید


اسامی داوران بخش مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، غوغا بیات، مصطفی خرقه پوش، رضا حداد، علی وزیریان و بهرام عظیمی به عنوان هیات داوران بخش تبلیغات سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
بر اساس گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، غوغا بیات عضو انجمن عکاسان سینما و عکاس فیلم است. یکی از چند چهره آشنای هنر عکاسی فیلم در ایران، که با برگزاری نمایشگاه های عکاسی و حضور مستمر در شاخه ای کاملا تخصصی، ماندگاری خود و آثارش را به اثبات رسانده است. او متولد 1337 در تهران و فارغ التحصیل عکاسی و گرافیک از مدرسه عالی تلویزیون در سال 1357 است.

** مصطفی خرقه پوش
خرقه پوش متولد 1337 در تهران و فارغ التحصیل رشته تدوین از مدرسه عالی تلویزیون و سینما است. شروع فعالیت های خرقه پوش از سال 1375 با فیلم «لیلا» است و تاکنون فیلم هایی همچون «درخت گلابی»، « زیر پوست شهر»، «جرم»، «راه آبی ابریشم»، «ورود آقایان ممنوع» و... را تدوین کرده است.

** علی وزیریان
وزیریان فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و دارای لوح افتخار درجه یک هنری معادل دکتری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران است. وی کارگردان سینما و سالها گرافیست و طراح پوستر سینمایی بوده است.

** بهرام عظیمی
عظیمی کارگردان انیمیشن، فیلمنامه نویس، طراح کاراکتر و کاریکاتوریست است. او فارغ التحصیل رشته صنایع دستی از دانشگاه هنر تهران بوده و دارای نشان درجه 2 هنری معادل با فوق لیسانس انیمیشن است. شروع فعالیت های عظیمی از سال 1372 است و همچنین کارگردانی انیمیشن سینمایی تهران 1500 از جمله فعالیت های این هنرمند است. وی ساخت مستمر آنونس های انیمیشن های تلویزیونی را در کارنامه خود دارد.

** رضا حداد
حداد کارگردان تئاتر و تلویزیون و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر است و تاکنون نمایش هایی همچون «کابوس های خنده دار برای شب و چندتایی هم برای روز
، «مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش»، «آمدیم، نبودید، رفتیم» و... را کارگردانی کرده است. وی همچنین مدیر موسسه تبلیغاتی شبکه آفتاب است.
سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری 12 تا 22 بهمن برگزار می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر