مقدمات حضور سایپا در همایش بین المللی خودرو
پنجشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
463 بازدید

سایپا با هدف آماده سازی مقدمات حضور در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو در مدیریت ارتباطات گروه سایپا کارگروهی تشکیل داد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، این کارگروه متشکل از نمایندگان شرکت های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سازه گستر، سایپایدک، مگاموتور، سایپادیزل و مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا است و هدف از تشکیل آن آماده سازی مقدمات حضور گسترده و همه جانبه گروه خودروسازی سایپا در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو است.

اقدام هایی نظیر شناسایی شرکای تجاری داخلی و خارجی با هدف دعوت از مدیران ارشد این شرکت ها جهت حضور در همایش، تعیین تیم های کاری، برگزاری جلسات مستمر با تیم های اجرایی شامل همایش، پشتیبانی و مدیریتی، برگزاری جلسات همفکری با سایر خودروسازان داخلی و شناسایی و برنامه ریزی حضور میهمانان خارجی از جمله فعالیت هایی است که توسط کارگروه سایپا پیش از همایش اجرایی خواهد شد.

سومین همایش بین المللی صنعت خودرو مطابق دو سال گذشته، با محوریت رقابت پذیری، گسترش همکاری های بین المللی، بررسی روند آینده صنعت خودرو و با توجه به موضوعاتی همچون ساخت داخل و زنجیره تأمین، طراحی و مهندسی، هزینه و بهره وری تولید و مسئولیت های اجتماعی بنگاه ها با تأکید بر حوزه های زیست محیطی برگزار خواهد شد.

توجه به بازارهای منطقه ای، بررسی فرصت های سرمایه گذاری در زنجیره تأمین، آشنایی با مدل های همکاری و توجه به انتظارات مشتریان در کنار مواردی همچون فناوری های جدید تولید، ایمنی خودروهای تولیدی، مصرف انرژی و محیط زیست و خدمات پس از فروش از جمله موضوعاتی است که در این همایش مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند گرفت و تصمیم هایی در مورد نحوه اجرای مشترک سیاست های تولیدی با مشارکت خودروسازان خارجی اتخاذ خواهد شد.

کارگروه سایپا در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو موضوعاتی همچون طراحی و مهندسی، داخلی سازی خودروهای آینده، همکاری های بین المللی، فناوری های نوین و خدمات پس از فروش را با مشارکت سایپا و سایر شرکت های زیرمجموعه مورد بررسی قرار داده و اقدام ها و محتوای مورد نیاز جهت عرضه در این همایش را تولید و تدوین خواهد کرد.

گفتنی است سومین همایش بین المللی صنعت خودرو در روزهای 10 و 11 اسفند ماه سال جاری و همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت خودرو ایران در روزهای 9 تا 12، برگزار خواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر