ملاقات مسئولان از دو هنرمند پیشکسوت البرز
سه شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
475 بازدید

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و همچنین اسماعیل خلج و عزت‌الله مهرآوران  از جمله هنرمندان پیشکسوت  به عیادت داود فتحعلی بیگی پیشکسوت هنرهای نمایشی و غلامرضا ملک عراقی  دراستان البرز رفتند.

 

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ دیدار نخست با داود فتحعلی بیگی ترتیب داده شده بود که به‌تازگی در بیمارستان شهید رجایی کرج عمل جراحی قلب باز داشت. او چند روز قبل از بیمارستان مرخص و به خانه منتقل شد و اکنون دوران نقاهت را سپری می‌کند.

پیش از این، با هماهنگی موسسه هنرمندان پیشکسوت با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شرایط انتقال این پیشکسوت عرصه هنرهای نمایش به بیمارستان فوق تخصصی قلب تهران برای انجام عمل جراحی انجام شده بود؛ اما در نهایت به‌دلیل شرایط وخیم بیمار، این عمل در کرج انجام شد.

فتحعلی بیگی پس از حضور سیدعباس عظیمی - مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت - و سیدموسی حسینی کاشانی - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز - در خانه‌اش، ضمن اظهار خوشحالی از این دیدار و اعلام این‌که خوشبختانه عمل جراحی قلبش موفقیت‌آمیز بوده است، اظهار کرد: شرایط پیش از عمل به‌قدری وخیم بود که حتی مجالی برای انتقال به بیمارستان تهران فراهم نشد. خودم به خوبی به خاطر نمی‌آورم، ولی آن‌طور که اطرافیانم می‌گویند پزشکان دستوری برای عمل جراحی فوری صادر کرده بودند.

وی افزود: با این اوصاف، اکنون به بهبودی نسبی رسیده‌ام و به امید خدا با گذر از دوران استراحت در خانه، شرایط مطلوبم را به‌دست خواهم آورد و به عرصه هنر باز خواهم گشت.

 همچنین از دست‌اندرکاران موسسه هنرمندان پیشکسوت قدردانی می‌کنم که با عشق و انگیزه، راه محبت کردن به هنرمندان را به درستی طی می‌کنند و هرچند بضاعتی اندک دارند، ولی هر لحظه در فکر مهرورزی و تکریم پیشکسوتان این مرز و بوم هستند.

این عیادت با خواندن شعر و خاطره‌گویی توسط مدیرکل ارشاد استان البرز، اسماعیل خلج، عزت‌الله مهرآوران و سایر مهمانان ادامه یافت و در پایان نیز حاضران همراه این پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی، عکس یادگاری گرفتند.

پس از این دیدار، گروه عیادت‌کننده به دیدن غلامرضا ملک‌عراقی رفت که در نقطه‌ای دیگر از شهرستان کرج ساکن است.

ملک‌عراقی از پیشکسوتان عرصه عکاسی است که چهار ماه پیش به‌دلیل تصادف، از ناحیه پا دچار آسیب شدید شد و در حال حاضر دوران پایانی درمان خود را در خانه سپری می‌کند.

ملک‌عراقی در این دیدار با اشاره به تصادف چهارماه پیش و این‌که اکنون بهتر شده است، اظهار کرد: در حال حاضر با پرداخت هزینه‌های سنگین، مراحل فیزیوتراپی و درمان را پیگیری می‌کنم. امیدوارم به‌زودی دوباره موفق به راه رفتن شوم.

این هنرمند گفت: موسسه هنرمندان پیشکسوت پس از خدا، امیدی برای ما بازنشستگان و پیشکسوتان هنری است و دیدار شما سبب افزایش روحیه ما می‌شود. به جرأت می‌توانم بگویم که تا قبل از راه‌اندازی موسسه هنرمندان پیشکسوت هیچ‌کس از حال و روز ما نمی‌پرسید و به ما فکر و این‌گونه مهرورزی نمی‌کرد. من خوشحالم که به هنرمندان پیشکسوت بها داده و احترام گذاشته می‌شود.

چهارماه پیش که استاد ملک‌عراقی در بیمارستانی در تهران بستری شده بود، مدیرعامل و جمعی از کارکنان موسسه هنرمندان پیشکسوت به عیادت او رفتند.

در این دو عیادت برخی مدیران موسسه هنرمندان پیشکسوت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز حضور داشتند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر