منشا از پرسپولیس جدا می شود
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
0 نظر
29 بازدید

منشا بازی کردن در ترکیب تیم پرسپولیس را دوست دارد. اینکه در این تیم هم همانند پیکان توپ های زیادی به او ختم شود و بتواند گل بزند. اما تا به امروز شرایط این چنین نبوده است.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛  با همه تکذیب ها و تایید ها منشا از اینکه در تیم پرسپولیس فیکس نیست ناراحت است و شاید بهانه ی پاس ندادن نشانه ای برای اثبات این ناراحتی است. برانکو زوح مهدی طارمی و علی علیپور را به زوج او و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ترجیح می دهد و این اتفاقی بود که در بازی اخیر پرسپولیس رخ داد.

شاید همین ناراحتی بود که سبب شد منشا در پایان بازی با نفت تهران آشفته شود و به گرفتن تست دوپینگ توسط ماموران نادو اعتراض کند در صورتی که منشا خوب می داند بازیکنان برای انتخاب تست دوپینگ به صورت رندوم انتخاب می شوند و این طور نیست که ماموران نادو از روی عمد بخواهند هر هفته از یک بازیکن تست دوپینگ بگیرند.

از آنجایی که منشا مهاجمی است که دوست دارد فیکس بازی کند و گل بزند در صورت ادامه این روند شاید تصمیم تازه ای بگیرد. مثلا جدایی. کاری که فصل گذشته ساسان انصاری انجام داد و بعد از جدایی از پرسپولیس به فولاد رفت و گل های متعددی به ثمر رساند. به هر صورت فصل نقل و انتقالات به پایان نرسیده است و منشا این فرصت را دارد اشتباه خود را در انتخاب تیم جبران کند.

کارآفرینی وکسب وکار
آخرین اخبار ایران وجهان
اخبار لحظه به لحظه
اقتصادی
فرهنگ وهنر
ایران کوچک
نسل جدید رسانه جوانان ایرانی
تنها صدای حرفه ای می ماند
صدای رسانه ملی
صدای بهترینها
صدای رسانه
شبکه خبری صدای رسانه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر