نشریه آفتاب البرز منتشرشد
شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
581 بازدید

نخستین شماره نشریه " آفتاب البرز " در قالب 12صفحه و درشمارگان پنج هزار نسخه و به قیمت 2000 تومان در استان البرزمنتشر شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، اولین شماره ازماهنامه آفتاب البرز به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی حمیدرضا رضایی وسردبیری ساره نوری درحالی منتشر شد که حاوی مطالب متنوعی درخصوص مسائل شهری ، اجتماعی ، محیط زیست واقتصادی  می باشد.

صفحه اول ودوم نخستین شماره نشریه " آفتاب البرز " با تیتر "همه چیز درباره مدیریت شهری ما واجنبی ها،ماجرای شهر تبلکوها " به قلم ساره نوری ودر صفحه سوم "چرا آفتاب البرز؟! " به قلم حمیدرضا رضایی وهمچنین تیتر"درسایه رفت وآمد شخصیتهای سیاسی به البرز،تنور انتخابات در کلان شهر کرج داغ تر می شود" به چشم می خورد.

صفحه چهارم این نشریه هم اختصاص به شهردار،رییس و دوتن از اعضای شورای اسلامی شهر کرج دارد،درصفحه پنجم وورزشی این نشریه گزارش "چرا انتقال راه آهن به البرز رنگ واقعیت نگرفت؟ لوکوموتیورانان درانتظار بهترین پیشنهاد" به قلم مجتبی علیمرادنی وخبر"مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی گرمدره برگزار شد" نیز اختصاص به این صفحه داشت.

تیتر"درهیاهوی بازیهای سیاسی، جاذبه های چهارمین جاده زیبای جهان محو می شود" هم در صفحات ششم وهفتم به گزارش ساره نوری خودنمایی می کند وصفحه هشتم هم که صفحه اجتماعی نشریه می باشد گزارشی تحت عنوان " حاشیه هایی که متن را شرمنده می کنند،تابلوی پر رنگ محرومیت زورآباد کرج را ببینید" کار شده ودر صفحه نهم هم الهام یوسفی درصفحه فرهنگ وهنر گزارشی با تیتر"وقتی محبت مرزی نداشته باشد،کمک به کودکان نیازمند با فروش کاکتوس" نوشته که در کنار تیترخبر"جشنواره بین المللی تئاتر فجر در البرز آغاز به کار کرد" منتشر شده است.

گزارش ویژه نشریه " آفتاب البرز " هم به موضوع آلودگی هوا اختصاص دارد و با تیتر" اکران فیلم غم انگیزآلودگی هوا دراستان البرز،آسمان کرج سیاه است" صفحات دهم ویازدهم را به خود اختصاص داده ودرصفحه دوازدهم هم عکس بدون شرح از "صمد کردی "و همچنین تبلیغات تجاری منتشرشده است.

برای دست اندرکاران این رسانه آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر