نشست هوانوردی ایران با حضور 26 کشور جهان
یکشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
437 بازدید


 چهارم و پنجم بهمن ماه نشست بین المللی تاریخ هوانوردی ایران با نام «هوانوردی ایران- 2016»  با حضور نمایندگان 26 کشور جهان در تهران برگزار می شود.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، در این نشست 260 نماینده از بیش از یکصد شرکت پیشرو داخلی و خارجی فعال در صنعت هواپیمایی و گردشگری از 26 کشور جهان حضور خواهند داشت.
احمدرضا بیاتی دبیر این نشست، اظهار کرد: «هوانوردی ایران- 2016» نخستین نشست بین المللی در آستانه رفع تحریم هاست که زمینه ساز تعامل صنعت بین المللی هوانوردی با جمهوری اسلامی ایران برای نوسازی این صنعت خواهد شد.
به گفته او، نشست تهران از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه های کشور برگزار می شود که مرکز هوانوردی آسیا و پاسیفیک (کاپا) به عنوان یکی از بزرگ ترین موسسه های تحقیق و توسعه هوانوردی جهان در برگزاری آن همکاری می کند.
قرار است برخی مقام های بلندپایه کشور در این نشست سخنرانی کنند.
بر پایه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که بیست و سوم تیرماه بین جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 (انگلیس، فرانسه، آمریکا، روسیه و چین به همراه آلمان) با حضور اتحادیه اروپا نهایی شد، در ازای کاهش برخی فعالیت های اتمی تهران، تحریم های هسته ای علیه این کشور لغو خواهد شد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر