نصب دوربین های نظارتی شهر کرج
پنجشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
498 بازدید


   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از نصب دوربین‌های نظارتی در ۱۳ نقطه از این کلانشهر به منظور ثبت تخلف‌ها و تصاویر خودروهای متخلف خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، احمد افضلی در مورد اجرای طرح زوج و فرد در استان البرز اظهار داشت: اجرای طرح زوج و فرد با مصوبه کمیسیون بحران استان و شورای ترافیک در محدوده دائمی طرح ترافیک شهر کرج در دستور کار قرار گرفت.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه به سبب آلودگی هوا در سال جاری این طرح زودتر از سال‌های گذشته در سطح شهر اجرایی شده، افزود: این طرح از ساعت 16 تا 21‌در سطح شهر اجرا می‌شود که دوربین‌های نظارتی در مراکز اصلی و دوربین‌های ثبت تخلف و پلاک‌خوان نیز در برخی مراکز نصب شده است.
افضلی عنوان کرد: در بهمن‌ماه سال جاری تعداد این دوربین‌ها در سطح شهر تکمیل می‌شود و تمام افرادی که به صورت غیرمجاز وارد طرح شوند، اعمال قانون و جریمه می‌شوند.
این مسئول با بیان اینکه به زودی ثبت تخلف‌ها و تصاویر خودروهای متخلف همراه با جریمه، به درب منزل آن‌ها ارسال می‌شود، گفت: در حال حاضر تمامی دکل‌های محدوده ترافیک نصب شده و حدود 10 دوربین ثبت تخلف در میدان آزادگان، میدان توحید و چهارراه هفت‌تیر نصب شده است.
وی  خاطرنشان کرد: در میدان آزادگان، میدان طالقانی، چهارراه شرافت، چهاراه طالقانی، چهاراه هفت‌تیر، میدان توحید، میدان شهدا، میدان سپاه و چهارراه گلزار، 45 متری گلشهر و فلکه اول گوهردشت از مناطقی هستند که دوربین‌های نظارتی در آنجا نصب شده‌اند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر