نصب 200 ایستگاه اتوبوس در کرج
سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
612 بازدید

اتوبوسرانی کرج و حومه از افزایش200 عددی  ایستگاه های اتوبوس مکانیزه و عادی در سطح کلان شهر کرج خبر داد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه به نقل از روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی کرج، مهرداد کیانی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه اظهار کرد: وجود ایستگاه‌های استاندارد در معابر اصلی یکی از ملزومات شبکه‌های حمل و نقل عمومی پویا و کارآمد در کلانشهرها به شمار می‌رود و سازمان اتوبوسرانی کرج در تحقق آن اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی عنوان کرد: بر اساس نیاز خطوط مختلف و با برنامه‌ریزی انجام شده ساخت و بهره‌برداری از 300 دستگاه ایستگاه اتوبوس عادی و 100 دستگاه ایستگاه مکانیزه در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی افزود: تاکنون 210 ایستگاه عادی و 77 ایستگاه مکانیزه توسط سازمان اتوبوسرانی مورد بهره‌برداری قرار گرفته و در آینده‌ای نه چندان دور باقی تعداد بیشتری از ایستگاه ها مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.

کیانی هدف از احداث ایستگاه‌های مکانیزه  را حفاظت از مسافران در سرما و گرما و تسهیل در رفاه حال آنان عنوان  کرد. تجهیزاتی مانند کولرگازی، تلویزیون LCD و درب اتوماتیک را از مزیت های ای ایستگاه ها شمرد.

کیانی در ادامه اضافه کرد: با توجه به اینکه پرداخت کرایه‌ها به منظور رفع معضل پول خرد الکترونیکی شده است، سازمان با هدف دسترسی آسان شهروندان به کارت الکترونیکی پرداخت کرایه، اقدام به توزیع این کارت در ایستگاه‌های اتوبوس کرده است.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از مردم در خصوص نگهداری صحیح اموال عمومی افزود: بی‌شک نقش شهروندان در حفظ امکانات موجود نقشی غیرقابل انکار است از این رو انتظار می‌رود شهروندان در راستای حفظ اموال عمومی تاثیر به سزایی در پیشبرد اهداف سازمان داشته باشند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر