نظارت سازمان هواپیمایی بر نرخ بلیت های نوروزی
پنجشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
435 بازدید

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری  از تعیین  قیمت بلیت پروازهای هوایی در تعطیلات نوروز براساس توافق شرکت های هوایی و سازمان هواپیمایی خواهد خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، محمد خداکرمی معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با خبرنگاران افزود: هر چند نرخ بلیت پروازها در بیش از 170 مسیر داخلی آزاد شده است اما سازمان هواپیمایی کشوری در نظر دارد با نظارت کامل در تعطیلات نوروز بلیت ها با قیمت گران به مردم فروخته نشود.
وی تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشوری در نظر دارد ضمن صدور مجوزهای فوق العاده پرواز، در تعطیلات نوروز نظارت کاملی روی نرخ های بلیت داشته باشد.
خداکرمی افزود: پیک سفر در ایام نوروز از 24 اسفندماه آغاز می شود و به تدریج تا یکم فروردین ماه افزایش می یابد؛ در این ایام تقاضا برای سفر با هواپیما افزایش چشمگیری می یابد.
وی گفت: قیمت بلیت پروازهای هوایی براساس بررسی هزینه های شرکت های هوایی تعیین می شود و نباید شرکت ها در این زمینه متحمل ضرر و زیان شوند؛ از طرفی مردم نیز نباید به خرید بلیت با قیمت بالا مجبور شوند.
وی درباره خرید ناوگان هوایی نیز گفت: تا پایان امسال 10 فروند هواپیما وارد ناوگان هوایی می شود که متوسط عمر آنها 10 تا 12 سال است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر