نمایشگاه خودرو در باکو با حضور سایپا
چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
470 بازدید

شرکت سایپا با هدف توسعه مبادلات فنی ، مهندسی ، تکنولوژی و نمایش توانمندی های تولیدی خود ، در نمایشگاه تخصصی خودرو  باکو حضور پیدا کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، گروه خودرو سازی سایپا با هدف توسعه مبادلات فنی مهندسی و تکنولوژی، احیا و توسعه سهم بازارهای صادراتی خود در کشورهای آسیای مرکزی، مجموعه ای از آخرین دستاوردها و محصولات خود را در اولین نمایشگاه خودرو باکو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

در این نمایشگاه ،خودرو تیبا2 ، آریو و وانت151 سه محصول گروه خودروسازی سایپا بود که در این نمایشگاه توجه متخصصین و علاقه مندان صنعت خودرو قرار گرفت.

در نمایشگاه تخصصی خودرو ، توانمندی های تولیدی گروه خودروسازی سایپا به مدت 4 روز در شهر باکو، جمهوری آذربایجان به نمایش گذاشته شد.

گفتنی است غرفه گروه خودر سازی سایپا با به نمایش گذاشتن محصولات اقتصادی و رقابتی خود در اولین نمایشگاه خودرو در این شهر با استقبال خوبی از طرف بازدیدکنندگان روبرو شد.

حضور گروه خودروسازی سایپا به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه خودرو باکو شرایطی را فراهم کرد تا توانمندی های متخصصین گروه سایپا و پیشرفت روز افزون صنعت خودرو سازی داخلی، در کشورهای آسیای مرکزی به نمایش گذاشته شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر