نمایش اقتدار ایران با دستگیری ملوانان آمریکایی
جمعه ۲۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
487 بازدید


نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج دستگیری سربازان آمریکایی که وارد آب های سرزمینی کشور ما شده بودند،را نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی به جهانیان دانست .
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج(25 دی ماه)، ابراز کرد: همه باید بدانند که هیچ کس نمی تواند به ایران اسلامی تعرض کند و هرگونه تعدی با پاسخ قاطع و سریع نیروی نظامی ایران مواجه می شود.
امام جمعه کرج افزود:نیورهای  سپاه با ورود مقتدرانه به این موضوع نشان داد که قاطعانه از هرگونه تعدی به کشور اسلامی ایران جلوگیری می کند. 
وی در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، گفت: ملت ایران باید با حساسیت خاص به افرادی رای دهند که از هر لحاظ واجد شرایط باشند تا ضمن تقویت احکام اسلامی قوانینی را تصویب کنند که کشور را از مشکلات رهایی دهد. 
حسینی همدانی تاکید کرد: نامزدها، مردم، مجریان و ناظران انتخابات همه موظف به رعایت قانون هستند وکسی که قانون را باور نداشته باشد نمی تواند در جایگاه قانونی قرار بگیرد. 
امام جمعه کرج تصریح کرد: ابرقدرت های جهانخوار و استکباران منطقه بدانند که نظام اسلامی با بهره گیری از احکام اسلامی و پشتیبانی از اقشار مردم هرگز اجازه نخواهد داد کوچکترین نفوذی به این خطه داشته باشند. 
وی با ذکر توانمندی های جمهوری اسلامی در زمینه های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و نظامی، تصریح کرد: همانگونه که تا کنون با وجود تحریم های ظالمانه به پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختتلف نایل شده ایم، از این پس هم به راهمان که همانا مبارزه با استکبار است، ادامه خواهیم داد. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر