نگاه ویژه پیام نور البرز به طرح های کار آفرینی
پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
563 بازدید

رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز یکی از اهداف این دانشگاه را نگاه ویژه به الگوی طرح های کارآفرینی و پژوهشی مطرح کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،دکتر کریمی رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در مراسم هفته پژوهش و بازدید از پروژه های در دست اجرای دانشگاه پیام نور این استان گفت:با اتمام پروژه های نیمه تمام دانشگاه بر اساس اولویت، باید برنامه مدوّنی در راستای توسعه عمرانی و ساماندهی فضای فیزیکی داشته باشیم و امیدواریم دانشگاه پیام نور استان البرز و به طور خاص مرکز کرج با نگاه ویژه به عنوان الگوی طرحهای کار آفرینی و پژوهشی مطرح شود.
وی با بیان اینکه با نزدیکی به سه دهه از فعالیت دانشگاه پیام نور در کشور این دانشگاه همچنان پرچمدار آموزش بوده است گفت: باید آگاه باشیم در حال حاضر رویکرد جهانی صرفا" به آموزش ختم نمی شود و لازم است ورود به مقوله گسترده پژوهش با جدیت بیشتری پیگیری گردد.
دکتر کریمی دانشگاه پیام نور را به دلیل برخورداری از ویژگی های خاص، بستری مناسب برای ارتقای پژوهش دانست و گفت: سیستم آموزش در دانشگاه پیام نور، محتوا محور است و باید بخش فیزیکی حضور دانشجو در آن را به سمت پژوهش محوری و کار آفرینی هدایت کرد چرا که نباید فراموش کنیم هرجا سخن از دانش ،پیشرفت و رقابت جهانی است، منظور بهره گیری از توانمندیهای پژوهشی و ارتقای پژوهش است.
وی در پایان با اشاره به عصر حاضر که عصر فرا صنعتی است،شتاب و رقابت در بخش صنعت را در گرو دانش محوری صنایع عنوان کرد و گفت: بالطبع دانش ماحصل پژوهش است.
مراسم هفته پژوهش در دانشگاه پیام نور با حضور دکتر اکبری قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور ، دکتر فیصل حسنی معاون اداری،مالی و عمرانی دانشگاه ، دکتر کریمی رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز ، دکتر ملکی رئیس مرکز کرج و دیگر مسئولان برگزار شد و در حاشیه این مراسم مسئولان دانشگاه پیام نور از پروژه های در دست اجرای دانشگاه پیام نور استان البرز بازدید کردند.
این مراسم با تجلیل از پژوهشگران برتر پایان یافت.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر