نیاز البرز به ارتقا امکانات درمانی
دوشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۴
0 نظر
461 بازدید


عضو شورای اسلامی شهر کرج از وضعیت بحران و کمبود امکانات درمانی و بیمارستانی در این کلانشهر خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛حجت اله غلامرضایی عضو شورای اسلامی شهر کرج ابراز کرد: با توجه به نزدیک بودن استان البرز به پایتخت محرومیت درمانی و بیمارستانی در استان البرز جای تاسف دارد و باید تمهیداتی اتخاذ شود تا شهروندان بتوانند با خیالی آسوده تحت درمان قرار گیرند.
وی با اشاره به وجود تخصص های نرم افزاری در این استان اذعان داشت: استان البرز 850 متخصص و فوق تخصص ، 1000 دندانپزشک، دو هزار و 800 پزشک عمومی ، 350 داروخانه، 350 آزمایشگاه و 750 عطاری جهت درمان های سنتی و داروهای گیاهی دارد که از این پتانسیل می توان به نحو احسنت استفاده کرد اما به لحاظ کمبود مراکز درمانی و پزشکی این مهم مغفول مانده است.
غلامرضایی گفت: استان البرز از لحاظ خدمات درمانی و بیمارستانی در رده سی و یکم در بین استان های کشور قرار گرفته که بسیار تامل برانگیز بوده و باید با افزایش تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستانی این رتبه را کاهش داد.
این عضو شورای شهر کرج با اشاره به پتانسیل های خوب در وزارت بهداشت و مرکز علوم پزشکی استان البرز تاکید کرد: با توجه به درایت و توانمندی های این مرکز مدیریت شهری کرج با حمایت های بی دریغ در حوزه سلامت و درمان لایحه خرید 600 تخت بیمارستانی تا پایان سال مصوب شده تا با این میزان افزایش بتوان به استانداردهای کشوری نزدیک شد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر