نیروهای انتظامی هرلحظه آماده جهاد وشهادت هستند
شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
472 بازدید

فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه رونمایی از طومار امضای کارکنان داوطلب انتظامی شهرستان اصفهان برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) گفت: ما افتخار می‌کنیم که نیروهای انتظامی هر لحظه آماده جهاد و شهادت هستند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه و به نقل از خبرگزاری مهر؛ سردار اشتری با تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی با تاسی از امام حسین (ع) امروز با روحیه جهادی و حماسی آمادگی خدمت رسانی به مردم را دارند و هرلحظه نیز آماده جهاد و شهادت هستند.

وی با تقدیر از حرکت حماسی کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان گفت: امروز به داشتن چنین کارکنانی در نیروی انتظامی به خود می بالم و باید بگویم که مسلماً هرجایی که روحیه ایثار و آماده بودن برای شهادت وجود داشته باشد بهتر می شود خدمت کرد.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروهای انتظامی سربازان امام زمان(عج) و نائب برحقش ولی امر مسلمین جهان هستند گفت: نیروی انتظامی آمادگی دارد هرکجا که مقام ولایت تشخیص دهند چه در داخل و چه در خارج از مرزهای ایران اسلامی با دشمنان اسلام مبارزه کند.

فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: همانطور که در کربلا یاران باوفای امام حسین(ع) تا پای جانشان ایستادند و ایشان را یاری کردند امروز نیروهای انتظامی هم به عنوان سربازان باوفای ولایت تا آخرین قطره خونشان در دفاع از ارزش ها و آرمان های این نظام می ایستند و گوش به فرمان رهبر و پیشوای خود هستند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر