همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه در کرج
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
466 بازدید


سومین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه روز دوشنبه 30 آذر ماه سال جاری با همکاری مرکز آموزشی پژوهشی اتاق ایران برگزار خواهد شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛رحیم بنا مولایی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز گفت: سومین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه روز دوشنبه 30 آذرماه سال جاری با حضور مسئولان کشوری و استانی در کرج برگزار می شود.
بنا مولایی افزود: این همایش با همکاری مرکز آموزشی پژوهشی اتاق ایران، دانشگاه ها و صنایع برتر به میزبانی استان البرز برگزار می شود. 
وی تاکید کرد: ارایه راهکار برای حل مشکلات صنعت، تقویت تعامل موثر بین صنعت و دانشگاه از اهداف مهم این همایش است.
بنامولایی با اشاره به اینکه توسعه اقتصادی همدلی و همراهی صنعت ودانشگاه را می طلبد، اظهار کرد: اتخاذ هر گونه تصمیم برای رفع مشکل صنعت کشور بایستی با دخالت اظهار نظرها و دیدگاه های دست اندرکاران تولید و صنعت انجام پذیرد. 
وی خاطرنشان کرد: امروز تعامل صنعت و دانشگاه به ویژه برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ضروری است و باید برای هر چه بیشتر شدن ارتباطات متقابل این بخش ها تلاش کرد. 
رئیس پارلمان بخش خصوصی استان البرز با اشاره به برپایی نمایشگاه فن بازار در محل برگزاری همایش، گفت: نمایشگاه نوآوری فناوری ها نیز با هدف تجاری سازی ایده های نو و نوآورانه برگزار خواهد شد تا تازه ترین ایده های علمی و پژوهشی، ابتکارات، اختراعات و نوآوری ها به علاقه مندان معرفی شود. 
وی با اشاره به اینکه هماهنگی های لازم برای برگزاری این همایش از مهرماه سال گذشته آغاز شده است گفت: تاخیر در این همایش به دلیل ایجاد خروجی مناسب و تاثیر گذار کمکی در بخش صنعت و دانشگاه بوده است. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر