همکاری مسئولان در جهت توسعه شهری کرج
پنجشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
450 بازدید


نماینده مجلس شورای اسلامی کرج در مراسم کلنگ زنی تقاطع غیرهمسطح میدان شهید آجرلو و زیرگذر ولیعصر،بر همکاری مسئولان مدیریت شهری و نمایندگان مجلس در جهت رفع نیازهای شهروندان تاکید ورزید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ عزیز اکبریان نماینده مجلس شورای اسلامی کرج گفت: مسئولان شهر به ویژه مدیران و مسئولان حوزه مدیریت شهری و نماینده های مجلس با تمام توان و قدرت در کنار دیگر  هستند تا با رفع نیازهای شهروندان، گامی به سوی پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر شهر بردارند.
وی بیان داشت: اجرای طرح های بزرگ و موثر عمرانی، شاهد این مدعاست.
وی افزود: به رغم بالا رفتن شمار اعضای شورای اسلامی شهر، شاهد تعامل خوب و شایسته اعضاء در عرصه های مختلف بوده ایم و این در حالی است که افراد مذکور امر رهبری مبنی بر تبعیت از اصل همدلی و همزبانی را مد نظر قرار داده اند.
 نماینده های مجلس نیز با تمام توان و قدرت در کنار دیگر مسئولان شهر به ویژه مدیران و مسئولان حوزه مدیریت شهری هستند تا با رفع نیازهای شهروندان، گامی به سوی پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر شهر بردارند.
وی، خدمات و فعالیت های معاونت فنی عمرانی این دستگاه را نیز مورد توجه قرار داد و همت علی اصغر کمالی زاده و تیمش را برای اجرای طرح های موفق و اثرگذار ستودنی خواند.
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: بارها پیش آمده که به صورت نامحسوس از مناطق اجرایی پروژه های مختلف بویژه تقاطع حصارک و میدان جمهوری عبور کرده و شاهد بودیم که نیروهای این مجموعه به صورت شبانه روزی مشغول تلاش و فعالیت هستند تا خدمتی دیگر را به شهروندان لایق و ارزشمند این خطه تقدیم کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر