هم افزایی با هم فکری سایپا و قطعه سازان
پنجشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
438 بازدید


مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا در نشست بررسی و شرایط همکاری گروه سایپا و قطعه سازان این همکاری را موجب هم افزایی دانست.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ دکتر مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا ، هم فکری و همراهی گروه سایپا و قطعه سازان را  موجب هم افزایی دانست و گفت: در گروه خودرو سازی سایپا برنامه های جامعی تدوین شده است که با  روند رو به رشدی در حال اجرا و پیگیری است.

مدیر عامل گروه سایپا تاکید کرد: یکی از راه های برون رفت از شرایط حال حاضر سایپا افزایش تولید است که امیدوارم با کمک و یاری شما قطعه سازان که همیشه در شرایط سخت پشتیبان گروه سایپا بوده اید در این برهه نیز با آمادگی هرچه بیشتر برای شرایط جدید بعد از برجام مهیا شوید.

وی تاکید کرد: تحریم های ظالمانه باعث شد که صنعت کشور شرایط سختی را پشت سر گذارد ، مطمئناً با همکاری و همدلی مجموعه قطعه سازان و خودروسازان و همچنین  با تلاش و پشتکار، از فرصت مناسبی که به وجود آمده است، نهایت استفاده را  برده و زیرساخت ها و دانش فنی صنایع خود را با همکاری دو جانبه با شرکای خارجی افزایش خواهیم داد.

جمالی از اصلاح ساختار مالی گروه سایپا خبر داد و افزود: شرایط مالی گروه خودرو سازی سایپا با اصلاحاتی که در زیر ساخت های آن در حال انجام است در سال آینده شرایط خوبی را پیش رو دارد.

مدیر عامل گروه سایپا بیان کرد: قطعه سازان در چند سال گذشته با وجود مشکلات فراوان در کنار سایپا بودند و در نجات صنعت خودرو سازی کشور نقش مهمی و ارزنده ای را ایفا کردند که این جای تقدیر و تشکر دارد.

وی نقش قطعه سازان را در  راستای چرخه تامین قطعه در خصوص  تولید خودرو بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: قطعه سازان و خودرو سازان لازم و ملزوم یکدیگرند که با همکاری و همدلی به اهداف پیش رو دست خواهیم یافت.

در این نشست دکتر جمالی رشد سهام سایپا و توجه بازار سرمایه به صنعت خودرو را به فال نیک گرفت و گفت: باید سایپا را در بلند مدت ارزیابی کرد و مطئن باشید با رسیدگی و توجه ویژه به مسائل  و مشکلات موجود و پیدا کردن راه حل های منطقی  ، سایپا به روز های اوج خود خواهد رسید.  

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر