هیجان و سرگرمی با اسکی در دیزین
شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
615 بازدید

ورزش اسکی یکی از تفریحات پرهیجان و شگفت انگیزی می باشد که نمیتوان از آن در فصل زیبای زمستان صرفه نظر کرد و لذت نبرد، اسکی در دیزین می تواند این هیجان را برای شما به ارمغان بیاورد .

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛پیست اسکی دیزین که یکی از بهترین پیست های کشور به شمار می رود در شمال کوه های تهران و به فاصله ۱۲۳ کیلومتر از مسیر جاده چالوس و ۷۱ کیلومتر از مسیر شمشک واقع شده است. ۴ تله کابین، ۲ تله سیژ، ۹ تله اسکی بشقابی و ۱ تله اسکی چکشی در آن نصب شده است. ارتفاع پائین ترین نقطه از سطح دریا ۲۶۵۰ متر وبلندترین  نقطه آن۳۶۰۰مترمیباشد.  که از اوایل آذر ماه تا اواسط اردیبهشت در اختیار  علاقمندان است
 
امکانات رفاهی این پیست بنا به توسعه وسعت منطقه شامل ۲ هتل،‌ ۱۹ کلبه و ۶ رستوران است فعالیت مجموعه دیزین به فصل زمستان محدود نمی شود، در سال ۱۳۷۲ با نظر فدراسیون جهانی اسکی و همکاری متخصصان این رشته کلنگ احداث پیست اسکی روی چمن دراین منطقه زده شد که در تابستان ورزش اسکی روی چمن در این پیست توسط علاقمندان صورت می پذیرد.

 
اگر اسکی سوار حرفه ای هستید و دوست دارید که ازین حرفه لذت ببرید ، فضایی شاد را برای اسکی تجربه کنید این پیست بهترین و مناسب ترین مکان برای شما است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر