ورود اولین هواپیما به کشور بعداز لغو تحریم ها
سه شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
222 بازدید


رئیس هیئت مدیره هواپیمایی زاگرس از ورود یک فروند هواپیمای ایرباس 319 در راستای نوسازی و توسعه ناوگان هوایی زاگرس خبر داد.
 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛عبدالرضا موسوی رئیس هیئت مدیره هواپیمایی زاگرس ابراز کرد: شب گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس 319 در راستای نوسازی و توسعه ناوگان هوایی زاگرس وارد کشور شد.
وی با بیان این‌که تا پایان سال 5 فروند هواپیمای دیگر که تولید سال‌های 2003 تا 2007 میلادی هستند وارد کشور می‌شوند، تصریح کرد: البته ورود این هواپیماها به تامین مالی از سوی بانک‌ها بستگی دارد، یکی از گلایه‌های ما در بخش حمل‌ونقل هوایی مسافری کشور این است که ایرلاین‌ها برای خرید هواپیما با چالش‌های داخلی مواجه هتسند.
موسوی با بیان این‌که بانک‌ها هواپیما را به‌عنوان وثیقه قبول نمی‌کنند، بیان کرد: شرکت‌های هواپیمایی باید برای خرید هواپیما سرمایه‌ای دداشته باشند و با آن ملکی را خریداری کنند و آنرا به‌عنوان تضمین در اختیار بانک قرار داده تا بتوانند هواپیما خریداری کنند.
موسوی یادآور شد: پیش از این این نوع هواپیما در کشور نبوده و دارای 142 صندلی است که از آن برای مسیرهای کوتاه و فرودگاه‌های دشوار استفاده می‌کنیم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر