ویژه برنامه "ماه ممیز" در فرهنگ و هنر البرز
سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴
1 نظر
703 بازدید

به مناسبت گرامیداشت دهمین سالگرد درگذشت مرتضی ممیز (استاد گرافیک ایران) ویژه برنامه هایی تحت عنوان "ماه ممیز" در دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان البرز برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ این ویژه برنامه ها به همت انجمن علمی گروه گرافیک دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز و با همکاری بنیاد ممیز و حوزه هنری استان انجام خواهد گرفت.

مزدک شکری دبیرویژه برنامه " ماه ممیز" با اعلام خبر فوق افزود: بنا داریم جهت گرامیداشت یاد و خاطره ی استاد گرافیک ایران برنامه های مختلفی را در آذرماه جاری تحت عنوان "ماه ممیز" به میزبانی دانشگاه فرهنگ و هنر البرز برگزار کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری ورکشاپ طراحی پوستر با تدریس استاد مریم پروانه، برگزاری نمایشگاه نشانه از آثار اساتید دانشگاه های هنری استان، برگزاری نمایشگاه پوستر دانشجویان مرکز فرهنگ و هنر البرز، مراسم بزرگداشت استاد عباس مشهدی، حضور بر مزار استاد ممیز و بازدید از اتودهای استاد ممیز در خانه هنرمندان از جمله ویژه برنامه هایی است که در این ماه برگزار خواهد شد.

شکری با تاکید بر اثرات مثبت این گونه کارهای فرهنگی و علمی در رشد و تقویت نسل جوان فعال در این عرصه تصریح کرد: هدف اصلی از اجرا و برگزاری این برنامه ها آشنایی نسل جدید هنرجویان و دانشجویان رشته ی گرافیک در استان البرز با شخصیت و آثار استاد ممیز و همچنین تقویت در زمینه های مختلف گرافیکی است.

شایان ذکر است، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این ویژه برنامه ها می توانند با شماره ی 09359939375 تماس حاصل نمایند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
صادقی
۱۳۹۴/۰۹/۰۳ ۲۱:۳۱
تبریک به خاطره راه اندازی شبکه ممنون از اطلاع رسانی موفق باشید.