پارک زینبیه در منطقه 2 کرج بهسازی می شود
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
618 بازدید


پارک زینبیه واقع در منطقه 2 کلان شهر کرج توسط شهرداری، به منظور رفاه حال شهروندان در حال بهسازی و تجهیز می باشد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ احمد رضا خلوصی  مدیر منطقه 2 شهرداری کرج از آغاز عملیات بهسازی، بازسازی و تجهیز پارک زینبیه در این منطقه خبر داد و گفت: ساماندهی پارک ها و تجهیز آنها به وسایل مورد نیاز موجب فراهم شدن محیطی مناسب برای گذران اوقات فراغت شهروندان می شود.
خلوصی  با بیان اینکه عملیات بهسازی و بازسازی پارک زینبیه واقع در خیابان اشیری منطقه 2 شهرداری کرج به همت حوزه فضای سبز این منطقه آغاز شده است، عنوان کرد: این پارک، با نصب وسایل بازی کودکان، کفپوش، ست های تندرستی و طراحی مجدد ساختار فضای سبز و مبلمان شهری ساماندهی می شود و در اختیار شهروندان برای استفاده بهینه قرار می گیرد.
مدیر منطقه 2 شهرداری کرج با تأکید بر اینکه تجهیز، توسعه فضای سبز و ایجاد فضاهای ورزشی حق طبیعی شهروندی به حساب می آید، اظهار داشت: استفاده از تجهیزات ورزشی در پارکها رو به افزایش می باشد و نصب تجهیزات مذکور تأثیر مستقیمی بر سلامت شهروندان دارد چرا که با استفاده از وسایل ورزشی سلامت جسم و روح خود را تضمین می کنند.        
خلوصی با بیان اینکه نصب دستگاه ها و تجهیزات ورزشی در فضاهای سبز بر اساس نیاز شهروندان می باشد، گفت: سلامت روحی و روانی مردم؛ بویژه کودکان در گرو داشتن فضاهایی مناسب برای ورزش و داشتن تفریح بوده که شهرداری به نوبه خود به این امر مهم اهتمام می ورزد.
این مسئول با تاکید بر اینکه تعویض نیمکت ها، سطل های زباله و پایه چراغ ها از دیگر اقداماتی است که در جریان عملیات بهسازی پارک زینبیه اجرایی می شود، بیان کرد: همچنین از شهروندان انتظار می رود با اهتمام در راستای حفظ و نگهداری از تجهیزات و امکانات نصب شده در این پارک و دیگر بوستانها و عرصه های فضای سبز منطقه، مدیریت شهری را در خدمت رسانی بهینه و مطلوب یاری کنند.                                                                                                       مساحت زمین بازی این پارک به 135 متر می باشد که امید می رود با همت حوزه فضای سبز، عملیات تجهیز و بهسازی پارک زینبیه در ماه جاری به اتمام برسد تا با ایجاد فضایی مناسب شهروندان از فضای سبز مناسب بهره مند شوند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر