تجهیز کرج به پرداخت الترونیک کرایه تاکسی
شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
493 بازدید

 کمیته آموزش معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج جلسه ای در خصوص برگزاری همایش رونمایی از پروژه پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی و پارکومتر هوشمند تشکیل داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ احمد افضلی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در این خصوص اظهار کرد: مقرر شده است آیین رونمایی از این پروژه ها روز پنج شنبه هشتم بهمن ماه جاری با حضور مسئولان شهری، اعضای شورای اسلامی شهر، نمایندگان خطوط تاکسیرانی و برخی از رانندگان تاکسی در سالن همایش های باشگاه میلاد برگزار شود.
 افضلی اجرای این برنامه را به عهده اعضای کمیته آموزش عنوان کرد و اظهار داشت: مراحل مختلف پیگیری، اطلاع رسانی و نیز اجرای اقدامات لازم درخصوص برگزاری به عهده این کمیته خواهد بود.
این مقام مسئول گفت: با بهره‌برداری از سیستم الکترونیک پرداخت کرایه تاکسی، همه شهروندان می‌توانند کرایه جابه‌جایی‌شان در سطح شهر را به وسیله کارت‌های الکترونیکی غیرتماسی (contactless) پرداخت کنند. طرحی که هدف نهایی‌اش افزایش رضایت مندی عمومی از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی و افزایش انگیزه در شهروندان برای استفاده از این وسایل در سفرهای درون شهری است.
افضلی اضافه کرد: هدف مهم دیگر، تسریع فرآیند پرداخت کرایه است که با به کارگیری این شیوه، هم در وقت شهروندان صرفه‌جویی می‌شود هم ترافیکی که گاه به واسطه این معاملات در بعضی معابر به‌ وجود می‌آمد، کاهش می یابد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر