پويايي شهردرگروتصمیم گیری های مناسب مسولان محقق خواهد شد
پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
126 بازدید

مسئول بازرسی و ارزشیابی منطقه 9 شهرداری کرج گفت: پويايي بودن شهر در گرو تصمیم گیری های مناسب مسولان محقق خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ مصطفی ملک زاده مسئول بازرسی و ارزشیابی منطقه 9 شهرداری کرج در جلسه ارزیابی عملکرد نواحی سه گانه منطقه که در قالب طرح جهادی و بازدید های میدانی با حضور ناظر عالی سامانه پاسخگویی شهرداری کرج و هیات همراه در دفتر مسئول بازرسی منطقه برگزار شد؛ این مطلب را اعلام کرد و گفت: عدم اجرای تصمیمات در زمان خود، شهر را فرسوده می کند.

این مسئول ضمن خیر مقدم به حضارگزارشی از اقدامات منطقه در راستای اجرای طرح جهادی پاسخگویی به مشکلات شهروندان از طریق سامانه 137 ارائه کرد.

وی با اشاره به ویژگی های طرح جهادی 137، به تشریح این واژه طرح پرداخت و گفت: تجربیات سال گذشته و اجرای طرح جهادی در تابستان و زمستان ثابت کرد که این طرح برنامه ای است که در آن اولویت یک محله مهم است و این طرح مبنای کارهای اساسی و زیربنایی است که برنامه ریزی را در سلول محله انجام می دهد.

این مسئول افزود: به این وسیله مشکلات شناسایی می شوند و با اجرای طرح و انجام برنامه ها نسبت به رفع آنها اقدام می شود.

ملک زاده  با بیان ویژگی های واژه جهاد اظهار کرد: با کوشش و تلاش و مضاعف، بهره گیری از مشارکت مردم در محلات و استفاده از سازمان های دیگر در اجرای طرح، کار به صورت جهادی انجام می شود و کارها در زمان خود و در اولویت بررسی شوند.

وی با اشاره به اینکه 137 مبنای آغاز کارهاست که پیام های مردم را در اولویت تعریف می کند، گفت: برنامه های  سامانه 137 در مناطق 12 گانه در سه بعد کالبدی، ساختار نیروی انسانی و برنامه ای و وظیفه ای انجام می شود.

ملک زاده در پایان افزود: طرح های جهادی برای رفاه و آسایش مردم است پس باید به گونه ای فعالیت ها برنامه ریزی شود تا رضایتمندی شهروندان در سطح محلات افزایش یابد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر