پیگیری اعتراض رد صلاحیت شدگان
سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
360 بازدید


وزیر کشور از پیگیری خاص اعتراض داوطلبان به بررسی های صلاحیت های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، عبدالرضا رحمانی فضلی درجمع خبرنگاران درپاسخ به سوالی مبنی بر رایزنی وزارت کشور با شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت داوطلبان اظهار کرد: ما ارتباط دائمی با شورای نگهبان داریم و دوستانی که به نوعی به بحث تعیین صلاحیت ها اعتراض دارند، اعتراض آنان را جمع آوری کرده ایم و در نشستی با شورای نگهبان که خودم حضور داشتم مطرح کردیم.
وی با بیان اینکه روند کار خوب است و من خیلی امیدوارهستم در پایان بررسی ها حقی از کسی در حوزه بررسی های قانونی ضایع نشده باشد، ادامه داد: در این نشست مقررشد «حسینعلی امیری» به عنوان نماینده وزارت کشور به طور مستمر این موضوع را پیگیری کند.
وزیرکشورتاکید کرد: با توجه به تقسیم کار انجام شده درون شورای نگهبان اعضای این شورا با گروههای کارشناسی پرونده ها را توزیع کردند و تقریبا تمامی کسانی که درخواست تجدیدنظر داشتند بیش از پنج هزار نفر بودند که همه در گروه های کارشناسی بررسی دقیق می شوند و مسوولیت این گروه ها برعهده یکی از اعضای شورای نگهبان است.
رحمانی فضلی افزود: در وزارت کشور نیز ما مواردی را که به دست ما رسیده است را به صورت خاص و موارد کلی را به صورت عمومی پیگیری می کنیم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر