پیگیری برنامه های گسترش فناوری نوین در البرز
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
470 بازدید


 برنامه های لازم در زمینه توسعه پژوهش های دانش بنیان و گسترش فناوری های نوین در استان البرز با جدیت هرچه تمام از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد شد.
به گزارش  شبکه خبری صدای رسانه؛محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس ، اشتهارد و آسارا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه پژوهش استان البرز، عنوان کرد: نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی احکام و برنامه هایی را تنظیم کرده اند تا در بودجه سال 95 و  برنامه پنج ساله دوره ششم، به مبحث پژوهش های دانش بنیان توجه ویژه ای شود.

وی اظهار داشت: به دنبال آن هستیم تا در این خصوص برنامه ریزی های دقیقی را انجام دهیم و گامهای بلندی را در راستای ارتقای نقش فناوری در تصمیم گیری ها و پیشرفت استان البرز برداریم.

کولیوند افزود: نقش پژوهش های دانش بنیان و ضرورت حمایت از بنیان هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که باید از سوی مسئولان ارشد شهری و استانی مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم با همکاری این نهاد ها گام های بزرگی را برای ایجاد فناوری نوین و تولیدات داخلی بر داریم.

این مسئول ادامه داد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل را دارند تا پیشنهادات و برنامه هایی که مسئولان ارشد استانی، شهری و فعالان مراکز دانش بنیان  را در زمینه توسعه پژوهش ها و فناوری های استان البرز ارائه می دهند در بودجه و برنامه ششم این استان مطرح کنند و به طور جد پیگیری آن باشند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر