چای و کاربرد آن
دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
422 بازدید

چای به خاطر وجود آنتی اکسیدانها به شما کمک می کند تا زیبائی تان را حفظ کنید چای خستگی چشم را از بین می برد و برای تقویت موها  مفید است  .

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ خوردن چای فواید زیادی دارد اما زیاده روی در خوردنش نیز مضر است از چای مصارف زیادی می شود ،که در ادامه به آن می پردازیم .

 چای رطوبت‌رسان است: پوست خشکی دارید؟ کمی چای سبز سرد را روی پوست‌تان اسپری کنید. این یک روش عالی برای رطوبت‌رسانی و از بین بردن ترک‌های ناشی از خشکی پوست است.  

 چای برای مراقبت از مو: موهای‌تان شکسته و خشک و بی‌حالت است؟ چای را روی موهایتان اسپری کنید. چای سیاه برای از بین بردن شکستگی موها و چای سبز برای رشد موها خوب است. از چای دم کشیده سرد استفاده کنید.

 چای برای پف چشم : چای کیسه‌ای مصرف شده را دور نیندازید. یک راه ساده و فوری برای اینکه پف چشم را از بین ببرید این است که چای کیسه‌ای را چند دقیقه در فریزر بگذارید تا خنک شود و سپس آن را روی چشم‌هایتان قرار دهید. کافئین در چای رگ‌های خونی را تحریک می‌کند و باعث می‌شود سیاهی و پف دور چشم از بین برود.

 چای برای بوی بد پا : از بوی بدپا ناراحت هستید؟ پاها را با چای سبز یا سیاه بشویید.

 چای برای بعد از اصلاح: اگر پاها یا دست‌هایتان بعد از اصلاح موها خشک و ملتهب می‌شود یا دچار خارش می‌شود چای سیاه را روی پوست‌تان اسپری کنید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر