کارآفرینی با هدف رشد اقتصادی
پنجشنبه ۰۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
442 بازدید


معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در استان البرز بر کارآفرینی بیشتر به منظور رشد اقتصاد وتوسعه تاکید کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در نخستین همایش حزب اعتدال و توسعه استان البرز در مجتمع فرهنگی و تفریحی میلاد کرج ابراز کرد: دولت تدبیر و امید دولتی است که برای یک وضعیت بلند مدت برنامه ریزی می کند و باید اقتصاد کشور را به سمت کارآفرینی بیشتر و ایجاد اشتغال برای توسعه پیش ببرد.
بانک گفت: امروز بودجه ای که دولت به مجلس ارائه داده 266 هزار میلیارد تومان است که 66 هزار میلیارد تومان متکی به نفت است و رشد خوبی درسال 95 برای کشور متصور هستیم.
وی تاکید کرد: سال 94 سخت ترین برهه برای دولت یازدهم به خاطر کاهش شدید قیمت نفت بود اگرچه کاهش تورم را داشتیم اما باید تلاش های بیشتری را در جهت حرکت های اقتصادی داشته باشیم.
بانک اضافه کرد: با استفاده از ظرفیت های ارزشمندی که در کشور داریم باید فعالیت های گسترده ای را در مسیر توسعه پیش گرفت.
رئیس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به خلق حماسه سال 92، اظهار داشت: امروز در ادامه آن حرکت باید در مسیر تامین نیازها و ضرورت های آینده کشور گام برداریم.
وی تصریح کرد: کشور درشرایط پیچیده ای به سرمی برد که کمتر در طول تاریخ با آن مواجه بوده که از جمله آنها می توان به بن بست های سیاسی در داخل و خارج، تقسیم بندی گروه های اجتماعی، محدودیت های فراوان برای فعالیت اقشار تاثیرگذاردر فعالیت های اساسی کشور، گسترش خرافه و اقدامات غیراصولی تصمیم سازی، عدم توجه به فعالیت های کارشناسی درمباحث سیاسی و اقتصادی کشور اشاره کرد.
بانک گفت: ازیک طرف بن بست سیاسی برای حرکت های بین المللی و وجود 18 قطعنامه شرایط مخرب و تعیین کننده برای کشور بوجود آورده بود.
وی افزود: این بن بست ها محدودیت هایی را برای رسیدن به برنامه های مد نظرمقام معظم رهبری و خردمندان کشور ایجاد کرده بود که اگر بگوییم 18 قطعنامه اجازه حرکت را نمی داد به گزاف نیست.
بانک ادامه داد: در مذاکرات صورت گرفته برخی از جریانات رسانه ای کشور حق مطلب را ادا نکردند که هیچ بلکه با مقابله آن حرکت کردند.
وی اضافه کرد: این جفای بزرگی به ملت ایران اسلامی بود گرچه ضمیر خودآگاه و شناخت مردم هیچ گاه اجازه نداد حرکتی که به نفع مردم و با اقتدار دولت تدبیرو امید آن را اجرا می کرد، به بن بست برسد.
وی یاد آورشد: این موفقیت ها با مذاکره و با آگاهی از حقوق بین الملل بود و عنصرعامل موفقیت کارشناسان و افرادی بودند که به آنان در عرصه سیاست خارجی اعتماد شد.
رئیس هیات اجرایی حزب اعتدال وتوسعه گفت: کارشناسان نیز با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری ، قوانین ،امکانات و خرد جمعی راه را بر این قطعنامه ها بستند تا کشور را ازیک خطر بزرگ نجات بخشند .
وی خاطرنشان کرد: امروز در صحنه اجتماعی کشور آرامشی را شاهد هستیم که مهمترین دستاورد دولت برای حرکت های بعدی سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است بطوریکه احزاب ، تشکل های مردمی و جوانان دانشگاهی رغبت برای حضور پرشور در انتخابات را دارند .
.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر