کاشت 15 هزار پیاز گل لاله در منطقه 8 کرج
پنجشنبه ۰۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
572 بازدید


 سطح معابر و عرصه های سبز منطقه 8 کرج  با کاشت 15 هزار پیاز گل لاله توسط شهرداری این منطقه برای بهار آینده زیبا سازی می شود.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،سعادت مدیر منطقه 8 شهرداری کرج عنوان کرد: با همت حوزه فضای سبز منطقه 8 شهرداری کرج تا به حال 15 هزار پیاز گل لاله در این منطقه کاشته شده است.
مدیر منطقه 8 شهرداری کرج ابراز داشت: کاشت این پیازهای گل لاله در میدان طالقانی، پارک استادشهریار ، لچکی های پل آزادگان ، بلوارهای مطهری ، شهیدبهشتی و جمهوری تحقق پیدا کرده است .
وی در ادامه از عملیات کود دهی و هرس درختان در پارکهای سطح منطقه 8 شهرداری کرج خبر داد و بیان کرد: این عملیات تا 15 اسفند ماه که همزمان با هفته درختکاری می باشد  ادامه دارد و بسترهای مناسب نیز برای کاشت درخت در هفته درختکاری فراهم شده است.
این مسئول یادآور شد: بهترین زمان برای کاشت پیاز گل لاله در فصل پاییز و ماه های آبان و آذر ماه می باشد که شکوفایی این گل در فضاهای شهری و عرصه های سبز بسیار زیبا و دل انگیز بوده و موجب شادابی شهر و ایجاد روحیه در میان شهروندان می شود.
وی اضافه کرد: این لاله‌ها در رنگ‌های متنوع و با طراحی خاصی از سوی حوزه فضای سبز منطقه 8 شهرداری کرج کاشته شده اند تا در آستانه سال نو شهر حال و هوای شادتری به‌خود بگیرد و مردم با شور و شوق خود را برای استقبال از سال‌نو آماده کنند.
 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر