کاهش معضل ترافیک کرج با احداث پروژه های جدید
چهارشنبه ۰۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
462 بازدید


رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج از شروع دو پروژه عمرانی در میدان سپاه و ولیعصرِ مهرشهر در جهت کاهش ترافیک خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سعید فیروزگاه رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج ابراز داشت: خوشبختانه شهرداری در اجرای تقاطعات مثبت عمل نموده و نتیجه آن کاهش ترافیک در شهر بوده است. از این رو جهت کاهش این معضل شهری در دیگر نقاط شهر احداث تقاطع در میدان سپاه و میدان ولیعصر ضروری می باشد. 
فیروزگاه با تاکید بر اینکه شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی به بلوغ فکری رسیده است تصریح کرد: احداث این تقاطعات گره گشای معضل ترافیک است و سهولت تردد برای شهروندان مهیا می شود.
وی، سهولت در عبور و مرور، کاهش ترافیک و جلوگیری از اتلاف انرژی را از مهمترین مزایای اجرای پروژه های عمرانی و تقاطعات دانست و افزود: این ویژگی ها در اجرای تقاطعات منجر به جلب رضایت شهروندان گردیده است.
این عضو شورا یادآور شد: کلنگ زنی میدان سپاه به دو صورت زیرگذر شمال به جنوب و روگذر شرق به غرب می باشد که با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان و با مدت زمان تقریبی دو سال اجرایی می شود، همچنین کلنگ زنی میدان ولیعصر مهرشهر به ضرورت نیاز آن منطقه و به علت آسیب پذیر بودن آنجا احداث زیرگذر با اعتبار 6 میلیارد تومان و با مدت زمان تقریبی یک ساله اجرایی می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر