کاهش هزینه دولت باتوسعه مدارس غیردولتی
دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
339 بازدید


استاندار البرز کاهش هزینه های آموزشی در دولت را از دلایل مهم برای توسعه مدارس غیر دولتی در این استان دانست.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ سید حمید طهایی استاندار البرز در مراسم بزرگداشت نشست شوراهای آموزش و پرورش استان که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد اظهار کرد: یکی از شاخص های مهم آموزش و پرورش این استان باید تلاش برای دایر کردن مدارس غیر دولتی در مناطق مختلف این استان در پایه های مختلف تحصیلی باشد.
وی با اشاره به جمعیت 420 هزار نفری دانش آموزی البرز که با جمعیت دو استان کم جمعیت کشور برابری می کند، خاطر نشان شد: سیر بی رویه و پایان ناپذیر مهاجرت در این استان نشان دهنده که باید مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین شوراها از جمله شوراهای آموزش و پرورش در زمینه امور آموزشی - تربینی و فرهنگی برنامه ریزی و تلاش مضاعف و کارشناسی شده داشته باشند.
استاندار البرز تاکید کرد: قبل از سال 72 تشکیل شورای های آموزش و پرورش یک آرزو بود زیرا هر کدام از قوانین این شورا در رفع چالش ها و مشکلات سیستم آموزشی و سایر محورهای فعالیتی از اهمیت بالایی در جامعه برخوردار است.
وی در ادامه به اعضای شوراهای آموزش و پرورش البرز توصیه کرد که به جای دیدن نیمه پر لیوان عملکرد شوراهای آموزش و پرورش به مشکلات و نارسایی ها توجه کنند.
استاندار البرز از پیروزی ایران در برجام به عنوان یک دستاورد مهم دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: این پیروزی ایران موجب شد تا در بین دولت های مختلف جهان یک مسابقه برای برقراری ارتباط تجاری با ایران بوجود آید به گونه ای که در این روزها شاهد حضور هیات های سرمایه گذاری خارجی در کشور هستیم که باید از این موقعیت خوب استفاده کرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر