کلنگ دو تقاطع غیر همسطح در کرج زده شد
چهارشنبه ۰۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
465 بازدید


امروز عملیات دو پروژه عمرانی تقاطع غیر همسطح در کرج با حضور اعضای شورای شهر و مسئولان شهری این کلانشهر آغاز شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، این دو پروژه شامل تقاطع های غیر همسطح شهید آجرلو در میدان سپاه کرج و ولی عصر (عج) در آق تپه مهر شهر است که به اجرا درآمده است.
محمود دادگو رئیس شورای اسلامی شهر کرج در حاشیه عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح شهیدان آجرلو در جمع خبرنگاران گفت: این هشتمین و نهمین تقاطع غیر همسطح کلانشهر کرج است که عملیات اجرایی آن ها از امروز آغاز شد.
وی ادامه داد: زمان اجرا و تکمیل این تقاطع ها دو سال تعیین شده است .
علی ترکاشوند شهردار کرج نیز در آغاز عملیات تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر (عج) آق تپه مهرشهر گفت: با توجه به شرایط اقتصادی که اکنون در کشور و کلانشهر کرج حاکم است و شهرداری ها حتی توان پرداخت حقوق به کارکنان خود را ندارند این تقاطع ها در کرج با تدبیر شورای اسلامی شهر کرج اجرا می شود.
وی افزود: مصوبه شورای اسلامی شهر کرج در خصوص اخذ تسهیلات بانکی برای این پروژه ها موجب شده تا شهرداری کرج بتواند عملیات عمرانی پروژه های بزرگ در کرج را آغاز کند..
وی ادامه داد: تملکات این پروژه انجام شده است وامیدواریم در مدت زمان کمتر از 18ماه به بهره برداری برسد.
سعید فیروزگاه رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای تقاطع غیر همسطح شهیدان آجرلو در سه سطح 18هزار و 500 متر مکعب بتن ، یک هزارو 800 تن آرماتوربندی و 95هزار متر مکعب نیز خاکبرداری می شود.
وی اظهارکرد: برای این تقاطع نیز 48 هزار و500 مترمربع آسفالت به کار می رود.
فیروزگاه با اشاره به اینکه قرار است 52تقاطع در کلانشهر کرج احداث شود، بیان داشت: این تقاطع ها در طرح حمل و نقل و ترافیک مصوب شده است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر