کنفرانس حسابداری و مدیریت درهزاره سوم
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵
0 نظر
500 بازدید

دومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت درهزاره سوم درمورخ 29آذرماه امسال دراستان گیلان برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، دومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت درهزاره سوم درمورخ 29آذرماه امسال دراستان گیلان ودرشهررشت به مدت یکروزتوسط شهرداری کلانشهر رشت وشرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان برگزار می شود.

این کنفرانس در موضوعات حسابداری ،مدیریت ،اقتصاد ،کارآفرینی وکسب و کار برگزار شده و علاقمندان می توانند از طریق آدرس سایت: www.Amtm2016.com و آدرس ایمیل: info@amtm2016.com ویا با تلفن تماس09016243545  با دبیرخانه تماس حاصل نمایند.

همچنین برگزاری نشست ها و همایش های دانش محور، ضمن ایجاد بستری جهت اطلاع پژوهشگران و نخبگان از جدیدترین یافته های علمی سبب اغنای روحیه جستجوگری، اعتلای فرهنگ پژوهش، شناسایی معضلات و تنگناها و ارائه راه حل به منظور رفع آنها می شود که این امر در نهایت منجر به برنامه ریزی های بهتر برای توسعه علمی کشورمان خواهد گردید.

جهت دستیابی به اهداف مذکور، «شهرداری کلانشهر رشت، شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان و شرکت پیشگامان پژوهش های نوین» پس از برگزاری موفقیت آمیز «اولین کنفرانس حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار» ، «اولین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در هزاره سوم»، «کنفرانس بین المللی کسب و کار: فرصت ها و چالش ها» و «دومین کنفرانس بین المللی حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار» درنظر دارند با مشارکت و حمایت دانشگاه ها، سازمانها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور، «دومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در هزاره سوم» را نیز در تاریخ 29 آذر 1395 در شهر رشت برگزار نمایند.

در این راستا، کمیته راهبردی کنفرانس، از تمامی اساتيد، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد تا ضمن ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود، در این رویداد بزرگ علمی مشارکت فعال داشته باشند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر