کیفیت رکن اصلی تولید در سایپا
چهارشنبه ۱۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
379 بازدید


مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا بر اهمیت توجه به کیفیت به عنوان رکن اصلی تولید و جلب رضایت مشتریان تاکید کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه: جلسه بررسی روند تولید کیفی  با حضوردکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، اکبر شمسی لاهیجانی قائم مقام فنی مدیرعامل، ناصر آخوندی قائم مقام مدیرعامل در امور سرمایه گذاری شرکت های گروه و جمعی از  معاونان و مدیران ارشد سایپابرگزار شد.
جمالی در این جلسه توجه به تولید کیفی را از اولویت های گروه سایپا دانست و ابراز کرد: باید با برنامه ریزی و تلاش مضاعف تولیدات خود را با کیفیت مناسب به دست مشتری برسانیم و در این مسیر  وظیفه سازمانی و ملی است که برند سایپا را به عنوان نماد کیفیت در داخل و خارج از کشور معرفی کنیم.
وی تاکید کرد: جهت رسیدن به ایده آل های کیفی نیاز است یک  نظام جامع برنامه ریزی تفکری برای هر محصول داشته باشیم  و تمامی کانال های نظارتی کیفیت به صورت سیستمی، روند تولید محصول را کنترل کنند تا محصول نهایی با کیفیت به دست مشتری برسد و رضایت مشتری جلب شود، چرا که اگر مشتری از ما راضی نباشد تمامی تلاش های ما بیهوده خواهد بود.
جمالی افزود: نباید کیفیت را قربانی افزیش تولید کنیم چرا که کیفیت رکن اصلی تولید است و در این راستا لازم است با تمرکز بر بخش های مختلف، مشکلات را شناسایی کرده و با یک برنامه منسجم، مشکلات را اصلاح و سطوح مختلف تولید را در مسیر کیفیت قرار داد.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا اضافه کرد: علاوه بر تولید کیفی  باید رفتار سازمانی و ارتباط با مشتری را نیز کیفی تر کنیم زیرا کیفیت درهر سازمان از کارکنان آن شروع می شود و اگر بتوانیم رفتار فرهنگی سازمان را ارتقاء دهیم مطمئناً شاهد رشد کیفی محصولات گروه خواهیم بود و برای رسیدن به این مهم  نیاز است ابتدا کیفی فکر کنیم و بر این اساس قطعاً با این ذهنیت ما به دستاورد های خوبی در عرصه کیفیت خواهیم رسید.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر