گل سایپا به پرسپولیس درشرایط آفساید
دوشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۷
0 نظر
79 بازدید

رئیس کمیته داوران می گوید از هشت بازی برگزار شده در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، داوران در سه دیدار اشتباه تاثیرگذار داشتند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران درباره عملکرد داوران در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گروه آنالیز داوری متشکل از رضا غیاثی و حسین عسگری جلسه ای را برگزار کردیم و فیلم بازی ها را به همراه گزارش ناظران بازبینی و بررسی کردیم.

وی گفت: در دیدار استقلال با سپاهان، داور علیرغم قضاوت خوب یک پنالتی به سود استقلال نگرفت و در بقیه کارهای تیمی خوب عمل کرد. همچنین در بازی فولاد با استقلال خوزستان داور این دیدار باید یک پنالتی به سود استقلال خوزستان اعلام می کرد.

اصفهانیان درباره عملکرد داوری در دیدار سایپا و پرسپولیس اظهار داشت: گل تیم سایپا در شرایط آفساید به ثمر رسید. همچنین دروازه بان پرسپولیس روی مهاجم سایپا مرتکب خطا شد، اما داور مسابقه متاسفانه این صحنه را تشخیص نداد و خطای مهاجم  را اعلام کرد. همچنین در این صحنه داور باید پنالتی اعلام می کرد و به بیرانوند هم باید اخطار می داد.

رئیس کمیته داوران در پایان افزود: از هشت بازی برگزار شده در هفته دهم لیگ، داوران ما در سه بازی اشتباه تاثیرگذار داشتند. ما سعی می‌کنیم با تذکر و راهنمایی های لازم اشتباهات را تقلیل دهیم و نقاط قوت را افزایش دهیم تا در قضاوت‌های بعدی داوران عملکرد بهتری داشته باشند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر