یکی از بزرگترین پارک جنگلی کشور
شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
410 بازدید

رفتن به طبیعت یکی از تفریحاتی است که مردم در فصل های گرم به وفور آن را انجام می دهند. یکی از زیبایی های طبیعت نیز پارک های جنگلی هستند.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ،پارک جنگلی باراجین یا پارک فدک ۱۵۰۰ هکتار مساحت داره و بزرگترین پارک جنگلی کشور و ارتفاعات باراجین به شکلی است که می توان قزوین را زیرپای خود ببینید و این در حالیه که در سمت چپ رودخانه عریضی به نام ارنزک جاری و کمی دورتر از آن، برج بلندی به نام باراجین خودنمایی می کند .
از امکانات این بوستان هم می توان زمین چمن، پیست های دوچرخه سواری و موتورسواری، سینمای تابستانه، شهربازی درفک، آب نماهای مختلف و کمپینگ ارزان قیمت برای مسافران نام برد . حیات وحش این محموعه هم بسیار بزرگ و دیدنیه.

یکی از مهم ترین پروژه های در دست اقدام در این بوستان، پروژه دهکده حیات طبیعت است؛ این مجموعه که در زمینی بالغ بر ۷۰ هزار متر مربع در حال احداث است یک مرکز با کاربری آموزشی، تحقیقاتی و گردشگری است و از امکاناتی نظیر مزرعه گاومیش ها، حیوانات اهلی ،سوله گوزن ها، کبوترخانه، باغ خزندگان، سالن تاکسیدرمی، آمفی تئاتر، برکه و آبشار، آکواریوم، خانه روستایی، پارکینگ، سالن پذیرایی و فروشگاه بر خوردار است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر