یک سفر رویایی به زیباترین کشور دنیا
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
0 نظر
118 بازدید

لیتونی کشوری است در شمال اروپاکه با داشتن منظر بسیار زیبای آب های نیلگون یکی از پنج کشور زیبای جهان برای گردشگری می باشد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ شاید اگر نام بهترین کشور جهان به گوشتان بخورد سریع به یاد کشور های توسعه یافته اروپایی مثل اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و .. بیفتید اما زیباترین کشور جهان هیچ کدام از اینها نیست.

بد نیست بدانید هیچیک از این گزینه ها در جمع پنج انتخاب نخست کاربران دو سایت پرطرفدار تویتر و پینترست نیستند!

در این نظرسنجی که هنوز هم ادامه دارد تاکنون یک کشور کوچک موفق شده تا ۳۶ درصد آرا را به خود اختصاص دهد و بالاتر از کشورهای صاحب نام در صنعت گردشگری قرار بگیرد.

لیتونی با مساحتی حدود ۶۵ هزار کیلومتر مربع در شمال اروپا و در حوزه دریای بالتیک از غرب از سوئد جدا می شود و با کشورهای روسیه، لیتوانی، استونی و بلاروس همسایه است.

بی تردید برگ برنده این کشور در رقابت بهترین ها، مناظر زیبای آب های نیلگون و پارک ملی Gauja و پایتخت تماشایی آن؛ ریگا می باشد.

این کشور با حدود ۳میلیون جمعیت دارای بیش از ۱۰۰۰ هتل می باشد که از شبی ۲ تا ۱۳۰۰ یورو قیمت دارند.

اما در این رقابت که بین تمام کشورهای جهان صورت می گیرد و در انتهای فهرست نام سودان به چشم می خورد، مکزیک در رتبه دوم قرار دارد و بعد از آن ترکیه و اندونزی

در رتبه پنجم این فهرست هم انگلستان قرار دارد تا در بین پنج نام نخست هیچیک از مقاصد پرطرفدار گردشگری نباشد و نشان از افزایش علاقه مردم به تماشا و شناخت دیگر نقاط جهان دهد.

در این فهرست کشورهای ایتالیا، نیوزلند، برزیل، هند و کانادا به ترتیب پنجم تا دهم هستند.

و پس از آن ها نوبت به ایرلند، امریکا، کرواسی، سوئیس، استرالیا، کلمبیا، یونان، پرو و پرتغال می رسد که از دهم تا نوزدهم رده بندی شوند و دست آخر هم فرانسه که در رده بیستم ایستاده است!

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر