اجرای طرح تعریض پل های جاده چالوس
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
730 بازدید


فاز اول طرح تعریض پل های جاده چالوس 10 درصد پیشرفت کرده است،هدف نهایی در این فاز تعریض تمامی پل هایی است که در این مسیر قرار دارند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛علیرضا رحیمی مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج ، با اشاره به اینکه فاز نخست این پروژه با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد آغاز شد، ابراز داشت: این عملیات با حمایت های شهردار و اعضای شورای اسلامی کرج در آینده ای نزدیک به پایان رسیده و وارد فاز دوم  اجرا خواهد شد.
هدف از اجرای پروژه عظیم اتوبان جاده چالوس تسهیل در رفت و آمد مسافرین و ساکنین این منطقه می باشد و با عملیاتی شدن این طرح، شاهد افزایش ایمنی جان شهروندان و کاهش تصادفات رانندگی در یکی از محورهای پرتردد کشور خواهیم بود.

رحیمی مبلغ تعیین شده برای اجرای فاز دوم عملیات مذکور را 150 میلیارد ریال ذکر و  با اشاره به اینکه پروژه مذکور در سه فاز اجرایی می شود عنوان کرد: اقدامات اولیه برای آغاز فاز دوم ابتدای سال 95 انجام می شود.

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج با اشاره به اینکه عملیات خاک ریزی، خاک برداری و آسفالت جاده از جمله مراحلی است که در فازهای بعدی و پس از اتمام فاز اول اجرایی می شود، بیان کرد: با اتمام سه فاز این پروژه شهروندان می توانند بدون مشکل به مسیرهای گردشگری و تفرجگاهی جاده چالوس دسترسی پیدا کنند.

رحیمی، مسیر منتخب برای تعریض جاده چالوس را یکی از شریان های اصلی شهری ذکر کرد و با اشاره به اینکه با اجرای این طرح علاوه ایجاد دسترسی مناسب مردم از سمت استان های شرقی به جاده چالوس، ترافیک در یکی از مسیر های مواصلاتی بزرگراه همت نیز روان می شود، بیان کرد: اجرای این طرح نیازمند همت و دقت زیادی است که سازمان اهتمام ویژه ای برای تحقق این مهم دارد.

این مسئول در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه سازمان خدمات موتوری همچنین اهتمام ویژه ای در راستای خدمت رسانی به شهروندان و بهبود اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی دارد، عنوان کرد: توان انسانی و فنی سازمان همواره در خدمت پیشبرد و تحقق اهداف مدیریت شهری که تسهیل در رفاه شهروندان است، می باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر