اجرای طرح ویژه ترافیکی در جاده های البرز
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
823 بازدید


  در روزهای پایانی هفته طرح ویژه ترافیکی در جاده های استان البرز به دلیل تعطیلی چند روزه به اجرا خواهد در آمد .
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛، سرهنگ رضا اکبری رئیس پلیس راه استان البرز عنوان کرد: این طرح با توجه به تعطیلی چند روز آینده، از فردا چهار شنبه آغاز و تا صبح روز شنبه یکشنبه 22آذر ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پایگاه های ثابت و سیار پلیس در قالب اجرای این طرح، با کمک بیش از 70 تیم گشت پلیس راه و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده های استان البرز را رصد می کنند.

 اکبری ادامه داد: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده های استان، با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

سرهنگ اکبری به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه های استان البرز بویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می افزاید.

وی گفت: با توجه به سرما و بارش برف ، همراه داشتن زنجیرچرخ بویژه درمحورهای کوهستانی الزامی است.

رئیس پلیس راه استان البرز خاطرنشان کرد: سوخت کافی ، پوشاک گرم ، وسایل گرما زا ازمواردی است که مسافران درهنگام سفر باید به همراه داشته باشند.

اکبری افزود: همکاری رانندگان با ماموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.

18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های استان البرز است و در زمان تعطیلی ها بر میزان ترافیک در هزار و 500 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می شود. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر