ایستادگی شورای امنیت ملی مقابل داعش
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
716 بازدید

انتشار شایعات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با موضوعاتی مثل شهادت سردار سلیمانی را باید در قالب عملیات روانی دشمن تحلیل کرد و به این نکته توجه کرد که مهمترین هدف پخش این شایعات، تضعیف جبهه مقاومت در سوریه است.

به گزارش شبکه  خبری صدای رسانه ؛  محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کردند : نه تنها داعش بلکه آمریکا و رژیم صهیونیستی که روسای داعش هستند نیز جرات نگاه چپ به مرزهای ایران را ندارند.

محمدصالح جوکار با اشاره به برخی ادعای مطرح شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر حمله داعش به ایران  بیان کرد : نه تنها داعش بلکه آمریکا و رژیم صهیونیستی که روسای داعش می باشند حق هیچ گونه تعارض به خاک ایران را ندارند.

وی با بیان اینکه آمادگی نظامی ایران به حدی است که در برابر هرگونه تهدید جواب دندان شکن و خرد کننده ای به دشمن خواهد داد عنوان کرد: ما که بعید می دانیم داعشی ها ادعای گزاف خود را در خصوص حمله به ایران محقق کنند اما این آمادگی را داریم که به آنها بفهمانیم جنس و بافت نیروهای نظامی و امنیتی ایران با جنس نیروهای نظامی سایر کشورهای جهان تفاوت های عمده ای دارد.

جوکار در ادامه بیان کرد : دشمنان با ایجاد این شایعات قصد دارند در فرماندهی و راهبری جبهه مقاومت خلا ایجاد کنند و همچنین خاطرنشان کرد: به فضل الهی و با جرات و جسارت نیروهای جبهه مقاومت، پیروزی ها در منطقه سوریه همچنان ادامه دارد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر