رونمایی تمبر یادبود مجموعه سرم سازی رازی کرج
دوشنبه ۰۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
550 بازدید


تمبر یادبود موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی همزمان با نودمین سال تاسیس این موسسه رونمایی خواهد شد.
 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه از روابط عمومی موسسه رازی، به پاس نزدیک به یک قرن فعالیت علمی، تحقیقاتی و تولیدی و کنترل و درمان بیماری های مهلک توسط محققان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، تمبرهای یادبود این موسسه همزمان با همایش بزرگداشت 90 سالگی موسسه رازی با حضور مقامات بلندپایه کشوری، 16 دیماه جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما رونمایی می شود.
این تمبرها با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی در 16 قطعه منقش به تصاویر پیشکسوتان، محصولات و ساختمان های قدیمی موسسه تهیه شده است که در مراسم نکوداشت 90 سالگی این موسسه رونمایی خواهد شد.
تمبرهای یادبود موسسه رازی شامل 4 قطعه منقش به تصاویر چهره محققان پیشکسوت؛ و تصاویر مربوط به ساختمان های قدیمی و محصولات موسسه هر کدام در شش قطعه تهیه شده است.
موسسه رازی با بیش از 90 ساله سابقه در زمینه تحقیق و تولید واکسن و فرآورده های بیولوژیک در راستای خدمت رسانی به سلامت انسانها و صنعت دام و طیور، در کشور و خاورمیانه منحصر به فرد بوده و از معدود مراکز تحقیقاتی بزرگ دنیا است.
در این موسسه بزرگ دانشمندان، نخبگان و محققان بنامی همچون زنده یاد پروفسور میرشمسی پدر علم واکسن ایران، وظایفی بزرگ و رسالتی ارزشمند برای تامین سلامت انسان، دام و طیور و آبزیان دنبال کرده و می کنند.
این موسسه به دلیل حجم تولید، تنوع محصول و وظایف محوله، در نوع خود در کشور و خاورمیانه بی نظیر و در جهان کم نظیر است. این مجموعه مفتخر است وظیفه تحقیق و تولید را همگام با هم به پیش می برد.
همایش نکوداشت نودمین سالگرد تاسیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با حضور مقامات بلندپایه کشور و شخصیت های برجسته علمی و اصحاب رسانه، 16 دیماه جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر