ساخت پل عابر پیاده در محدوده خیابان المهدی کرج
یکشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
466 بازدید


 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، از انجام اقدامات اولیه برای نصب پل عابر پیاده در محدوده خیابان المهدی خبر داد. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛احمد افضلی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه امروزه تصادفات یکی از بالاترین آمار مرگ و میر در کشور را به خود اختصاص داده است، استفاده مردم از پل های عابر پیاده را یکی از راه های کاهش این خطرات ارزیابی کرد.
وی افزود: امروزه تعداد کشته شدگان ناشی از تصادفات در کشور را با آمار کشته های جنگی مقایسه می کنند و این در حالی است که متاسفانه مرگ و میرهایی که محصول تصادف هستند،در رقابت نامیمونی با این آمار قرار دارند.
افضلی تصریح کرد: علاوه بر آموزش شهروندی در خصوص موضوعات ترافیکی، ساخت و نصب پل های عابر پیاده از راه های پیشگیری از بروز این خطرات می باشد که به همین منظور معاونت حمل و نقل و ترافیک، احداث و نصب پلی در خیابان المهدی واقع در بلوار شهید بهشتی را در دستور کار قرار داد.
وی بیان داشت: امنیت و رفاه شهروندی از جمله اهداف ساخت و ایجاد این سازه های ترافیکی می باشد؛کاهش ترافیک موجود در خیابان ها ناشی از تردد شهروندان، تسهیل در عبور و مرور افراد و جلوگیری از خطرات مالی و جانی در کنار ارتقای کیفیت بصری در فرمت مبلمان شهری از مزایا و اهداف این طرح به شمار می آید.
افضلی گفت: با توجه به وجود مراکز درمانی در محدوده مذکور و تردد بالای عابرین پیاده، احداث این پل، کمک شایانی به افزایش ایمنی و رفاه حال شهروندان خواهد کرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر