لغو تحریم ها زمینه ساز شکوفایی سایپا
یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
376 بازدید

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به لغو تحریم ها ،سال آتی را سال رشد و شکوفایی سایپا دانست.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا در جلسه  بررسی و گزارش عملکرد معاونت تولید از ابتدای سال94 تا پایان آذرماه به افزایش تولید با کیفیت اشاره کرد و گفت: گروه سایپا به لحاظ نیروی انسانی متخصص، دانش فنی و زیر ساخت از  پتانسل خوبی برخوردار است که با همدلی و همکاری مشترک امکان رشد و تعالی مستمر فراهم خواهد شد.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا سال 95 را سال شکوفایی و رشد سایپا عنوان کرد و افزود: با توجه به برنامه های دولت تدبیر و امید و برداشته شدن تحریم ها بستری فراهم شده است تا گروه خودرو سازی سایپا با همکاری های مشترک خارجی در زمینه تبادل دانش فنی و سرمایه گذاری در بخش صنعت، خود را به رقیبان منطقه و جهان نزدیک کند.
وی در جمع مدیران تولید تاکید کرد: جهت برون رفت از شرایط کنونی نیاز است تا اواخر سال جاری یا اوایل سال95 ظرفیت تولید را به 2500 دستگاه در روز برسانیم و در این مورد توان تولید نقطه امید ماست.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا اظهار داشت: کیفیت از زمان ساخت قطعه و مونتاژکاری شروع می شود و برای رسیدن به کیفیت مطلوب نیاز داریم در ابتدا در تولید برخی قطعات به درجه ای از کیفیت برسیم تا مشتریان از برند سایپا در آن قطعه اطمینان خاطر داشته باشند و در زمان تعریف شده و مشخص، محصول نهایی سایپا از نظر کیفیت در نگاه مشتری بهترین باشد.
دکتر جمالی در این جلسه توجه به تولید کیفی را از اولویت های اصلی گروه سایپا دانست و گفت: باید با برنامه ریزی و تلاش مضاعف تولیدات خود را با کیفیت مناسب به دست مشتری برسانیم  و در این مسیر  وظیفه سازمانی و ملی است که  برند سایپا را به عنوان نماد کیفیت در داخل و خارج از کشور معرفی کنیم.   
 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر